Wpis z mikrobloga

  • 306
Siema. Ide do 7 klasy i chce być przewodniczącym szkoły. Co mogę obiecać przed wyborami?
Na pewno będę obiecał 6 miesięcy szkoły i 6 miesięcy wakacji. Oraz WF zamiast matematyki. Myślę też nad wolnymi piątkami.
Podawajcie swoje propozycje
  • 45
  • Odpowiedz
via Android
  • 62
@ppiasq myślałem o tym ale debile z mojej szkoły kubki smakowe mają wypalone od podrobionych fajek i #!$%@? wódki. Ja wiem, że kompozycja słodko-słone, albo słodko-kwaśne to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Słyszałem też, że w Japonii podają hawajską, żeby sprawdzić czy chłopak córki nie pochodzi z patologicznej rodziny.
  • Odpowiedz
Likwidacja karty nauczyciela, 40h tydzień pracy dla nauczycieli i likwidacja współczesnego niewolnictwa czyli zakaz zadawania prac domowych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Slay85 aha, zapomniałbym się spytać. Te pieniądze tylko dla Polaków czy innych też? Bo ta jedna to ma jakieś chyba niemieckie nazwisko, Frizel czy coś
  • Odpowiedz
  • 3
@C4rlos Przede wszystkim odnieś się do poprzedniego przewodniczącego jak robi to PiS w telewizji reżimowej, czyli wygarnij całe bagno i powiedz że ty dasz to co on razy dwa.
  • Odpowiedz