Wpis z mikrobloga

Witam, jak chronić żywność przed falami gorąca, i brakami w prądzie w tym okresie? Aktualnie, mimo tego ze nikt do lodówki nie wchodził, a prądu zabrakło klimatyzatorom, temperatura podskoczyła do 45 stopni
#rimworld
  • 21
  • Odpowiedz
@Sgori: Zrobiłem taki korytarz, ale to nic nie zmienia, jak nie ma prądu, to w chwile temperatura w pomieszczeniu jest równa tej na dworze, mimo że nikt do niego nie wchodził
  • Odpowiedz
@2012game: możesz dobudować jedną warstwę ścian dla lepszej izolacji albo zmniejszyć rozmiar pomieszczenia, ale jak nie masz prądu by utrzymać niską temperaturę to raczej mało zmieni
  • Odpowiedz
Ale przecież napisałem, że jak prąd zanika (pomieszczenie ochlodzone) to po chwili robi się temperatura jak na dworze, a co do rozmiaru, pomieszczenie jest naprawdę małe, coś koło 3x3
  • Odpowiedz
@2012game: zablokuj drzwi żeby nikt tam nie właził podczas braku prądu. Każde otworzenie drzwi to ciepłe powietrze wpada do środka. Logiczne przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2012game: Z rozbłyskiem nie zrobisz nic, może uda Ci się wtedy z pół dnia utrzymać niską temperaturę. Im niższa będzie, tym dłużej będziesz miał chłód w pomieszczeniu. Jak z izolacją tej chłodni? Jeśli Ci się trafi wtedy fala gorąca to masz problem, takie zasady gry.
  • Odpowiedz
Właśnie, jak to dobrze zaizolować ? o to mi głównie w poście chodziło, co zrobić gdy chłodnia nie jest w ogóle ochładzana, i by nie traciła w tym czasie dużo temperatury


@2012game:
KrzysiuPG - > Właśnie, jak to dobrze zaizolować ? o to mi głównie w poście chodziło, ...
  • Odpowiedz
@Sgori: Na dłuższą metę Ci się nie opłaca chyba że masz duży nadmiar prądu i nie masz co z nim zrobić, często klimatyzatory zużywają 10 razy mniej energii co przy dużych lodówkach jest nieopłacalne
  • Odpowiedz