Wpis z mikrobloga

Nie chcę żeby to brzmiało jak jakiś hejt na Roberta, ale wydaje mi się, że arogancja w stosunku do dziennikarzy jest w jego przypadku zupełnie niepotrzebna. Wiecznie coś mu przeszkadza, wiecznie czymś niezadowolony. Wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja, ale w ten sposób Kubica tworzy wokół siebie dość nieprzyjemną otoczkę, co sceptycy skrzętnie wykorzystują i co wcale nie przybliża go do miejsca w jakimkolwiek zespole F1 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#f1 #kubica
  • 13
@awfie: Mam wrażenie, że tylko z jednym z dziennikarzy ma jakiś problem. Mowa oczywiście o Kapicy. Z Jermakowem, Sokołem, dziennikarzami z TVP rozmawia, a nie odpowiada półsłówkami. Statystycznie można zatem wysnuć wniosek, że to z Dzbanicą jest jakiś problem, nie z Robertem.

@awfie: Tam była kosa, ale zdaje się, że już jest ok. Poszło o zdjęcie Sokoła z flagą Ferrari na tle choinki i opisem jasno sugerującym kontrakt RK z SF. Oczywiście było to już po Ronde di Stodoła dlatego zapewne Robert mógł być lekko #!$%@? XD
@LexiFleksi: No ale teraz nie dostał jakiegoś przesadnie głupiego pytania. Zapytał go co się zmieniło. Williams ostatnio bardzo aktywnie pracował, więc to logiczne, że to na tych pracach skupia się zainteresowanie. Zresztą o co innego go pytać? Setny raz podpuszczać, żeby potwierdził teorie spiskowe o bolidzie Russella?