Wpis z mikrobloga

Ktoś zorientowany w temacie jest w stanie doradzić odnośnie wyboru pierwszego, małego samochodu dla kobiety? Wymagania to cena 10-20k, rocznik tak myślę od 2005, 5 drzwi, klima, no i musi być ładny ;) Aktualni faworyci to Toyota Yaris, Nissan Micra i Fiat Grande Punto.
  • 29
@endl3ss: A Panda się nie podoba? W tej kwocie można kupic całkiem świeży egzemplarz. Moja mama ma już od 4 czy 5 lat i powiem Ci, że jest mega zadowolona. Ja też, bo sam doradziłem, a nic się nie psuje - lać i jeździć, jak to mówią :P.
@tobiasty: @dzolll: Tak myślę bo opinię ma dobrą, tylko wnętrze takie specyficzne :| Mówię tu o roczniku od 2005 @SzescSzescSzesc: No to nie jest pięciodrzwiowy, a te z dachem już troszku drogie @tusiatko: kwestia gustu, jej ze wszystkich te trzy się spodobały @Lysy_z_Oporowa: a Panda dla młodej kobiety... no nie wiem, u nas pizze takimi rozwożą i jakoś źle te auta się kojarzą :P nie chciałaby zapewne
@endl3ss: Micra w porównaniu do Yariski jes okropna. Obiema jeździłem na kursach, w Yaris w środku jest milion razy więcej miejsca i jest 2 miliony razem wygodniejsza.

Zastanów się jeszcze nad Corsą i Renaut Clio. Oba są spoko
@endl3ss: Wiem, że nie podałeś tego samochodu w przykładach, ale zastanawiałeś się może nad Punto II? Koszty eksploatacji niskie, części tanie, łatwy w obsłudze, łatwo dostać model z małym autentycznym przebiegiem. Japończyki mają drogie części zamienne. Grande Punto jest bardziej skomplikowane w naprawie i części ma droższe. Punto II brakuje tylko jednego - urody :)
@SzescSzescSzesc: No właśnie patrze, tu nawet z okolicy za 19k można wyrwać trzylatka, ale to już granica budżetu, a to też mniejsze niż Yaris i 3 drzwiowe... @tusiatko: @dzolll: no wygląd może kontrowersyjny trochę, ale chociaż z (jakimś) charakterem :P Fiat ma świetną sylwetkę za to, Fiesta z tego rocznika za droga niestety, no ale efektowna fakt @tobiasty: Polo za drogie w tych rocznikach, poza tym jestem prawie