Wpis z mikrobloga

Problemy, które wyciąga lewactwo, by pokonać PiS są całkowicie oderwane od rzeczywistości. Wolne sądy (czasem je odwiedzam w sprawach cywilnych, nic się nie zmieniło), trybunał, osobiste przewinienia 3 rzędnych polityków PiS, stadnina w Janowie, puszcza, przekop mierzei, równouprawnienie kobiet (które z gołymi dupami się wożą po ulicach i nikt im nic złego nie robi), problemy lgbt.

Mogę w 5 minut wymyślić kilka grubych spraw, którymi można zgnieść PiS. Np. sprawa nadmiernej imigracji Ukraińców, gówniana służba zdrowia, problemy jednoosobowych przedsiębiorców, zbyt duże opodatkowanie pracy.

No, ale nie, lewactwo woli #!$%@?ć o sprawach, które przeciętny Polak ma w dupie i zazwyczaj go obrzydzają.

#bekazlewactwa #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
@yuim: zabawne jest, że tak próbujecie narzucić gender, a jednocześnie każdy was ignoruje xD nawet o burdach w Bydgoszczy już wszyscy zapomnieli :D a może to Białystok był xD
  • Odpowiedz
@prohackuser:

Bo Polacy naprawdę mają to w dupie :D


skoro polacy mają w dupie, że ten antypolski rząd urządza tutaj orbanowski chlew to świadczy tylko o tym, że na niego zasługują.

, że tak próbujecie narzucić gender,


Tak, homokomanda będą dzieciom #!$%@? ucinać. Taki jest plan jaszczuroludzi z tagu #neuropa opłaconych przez Żyda Sorosza.
  • Odpowiedz
@yuim: sam opisałeś swój plan xD
a na serio, dupa służy do srania, nie musicie przekonywać reszty społeczeństwa, że rozciągnięte zwieracze są normalnością ;)

Masz WOLNOŚĆ ;) możesz opuścić ten chlew i wybrać się do jakiegoś homoraju
  • Odpowiedz
a na serio, dupa służy do srania, nie musicie przekonywać reszty społeczeństwa, że rozciągnięte zwieracze są normalnością ;)


klasyka prawactwa - zwieracze, dupa, sranie, homoruchanie.

Masz WOLNOŚĆ ;) możesz opuścić ten chlew


ja już to zrobiłem i będę się śmiał gdy polacy będą zdychać w kolejkach do lekarza bo dali się omamić 100 euro miesięcznie i pisowskimi bredniami o wstawaniu z kolan

i wybrać się do jakiegoś homoraju


Nie jestem homo.

@
  • Odpowiedz
Mogę w 5 minut wymyślić kilka grubych spraw, którymi można zgnieść PiS. Np. sprawa nadmiernej imigracji Ukraińców, gówniana służba zdrowia, problemy jednoosobowych przedsiębiorców, zbyt duże opodatkowanie pracy.


@prohackuser: a nawet gdyby takich spraw nie było, to zasranym obowiązkiem opozycji jest coś wymyślić i sfabrykować. Banda #!$%@? nieudaczników…
  • Odpowiedz