Wpis z mikrobloga

@Kopidlo: jak widac basen maly i lezakow tyle co kot na plakal + na prawie kazdym jzu cos lezy zeby nikt przypadkiem nie usiadl wiec mam racje xd nawet nie diluj z tym bo wlasnie wrocilem z bulgarii gdzie z 85% hotelu to polacy i widzialem co sie #!$%@?, tylko u mnie basen byl na oko 3x taki i lezakow bylo 5x tyle, ale ofc te blizej basenu trzeba obrzucac swoim
@hekktik najniższa 21C i tylko raz padało...., w nocy z 17C.... A od niedzieli do środy to tylko cienia szukałem ;)
@Kur_Piejak zależy jak zwiedzasz, my rok temu z Tromso rowerami do Trondheim jechaliśmy to całość wyszła ca. 3 200pln os za 3 tygodnie z biletami.... A teraz polecielismy za grosze do Sztokholmu i wypozyczylismy kajaki na tydzień za ca 650pln (cena za kajaki), a że w szkierach i tak nie ma
Pobierz b.....j - @hekktik najniższa 21C i tylko raz padało...., w nocy z 17C.... A od niedzi...
źródło: comment_hdCedjr0yGTLSf9zugKET84O6oH1zfv3.jpg
@hekktik wiesz my przylecielismy, wzięliśmy kajak i nara na tydzień w dzicz... Więc to czy zrobisz zakupy za 25% tego w ostatnim markecie przed lotniskiem czy pierwszym po wylądowaniu mnie nie robi xD w każdym razie ceny tutaj nie są ograniczeniem ;)