Wpis z mikrobloga

@tank_driver: coś słyszałem, że z jakiegoś powodu (nie wiem jakiego) chińczycy wstrzymali hurtowe zakupy.... może ktoś zaczął podrabiać sztabki.... wtedy niebawem zleciałoby na pysk
  • Odpowiedz
coś słyszałem, że z jakiegoś powodu (nie wiem jakiego) chińczycy wstrzymali hurtowe zakupy.... może ktoś zaczął podrabiać sztabki.... wtedy niebawem zleciałoby na pysk


@Gippo86: Dzieki, wszystkie znaki na niebie pokazywały wzrost, zatem pozycja została postawiona w południe, o 15:00 miałem otwierac szampana ale chwile pozniej cos nie rosło jak powinno, o 19:00 otwarłem juz tylko tanie piwo na zalanie smutku :) Oby poszło do gory...
  • Odpowiedz
@Gippo86: Ha, mam taką opcję ale świeży jeszcze jestem to i nażreć się chce za dużo za jednym razem. Coś mi się zdaje że zacznę używać i to mocno wkrótce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję za informację i miłego!
  • Odpowiedz
@Gippo86: Miesiąc minął, póki co jestem 200 eur do przodu (2k eur wkładu). Gram na bitcoinie, Oil, Gold i Silver. W weekend dorzucam czasem jakieś inne crypto (Litecoin) jak mam czas i ochotę. Mój cel to wyciągnąć 20-30% do końca roku poświęcając nie więcej niż godzinę dziennie. Jeśli mi się uda to włożę 20k eur i spróbuję zarabiać w ten sposób na hobby / urlop. Nie żyję z tego i nie
  • Odpowiedz
@Gippo86: No chyba że już masz otwarte longi. Zawsze można zamknąć częściowo bądź otworzyć pozycję przeciwstawne w celu ochrony kapitału, póki co nie miałem potrzeby. Ogólnie im bardziej w las tym dłużej się zastanawiam zanim cokolwiek puszczę, dzięki temu odsetek czerwonych pól się zmniejsza.
  • Odpowiedz