Wpis z mikrobloga

Chyba nic mnie bardziej na tym tagu nie #!$%@? niż banda zawodowych malkonentów. Zanim Kubica w ogóle wrócił to też była banda zjebów którzy codziennie pisali wpisy pod plusy że się nie dostanie i wzajemne lizanie się po jajach. Pokazał nie raz że potrafi dokonać niemożliwego, więc zamiast po prostu się na moment zamknąć i trzymać kciuki żeby mu się jakoś udało przetrzymac chociaż jeszcze jeden sezon i najlepiej trafić do innego teamu, to sobie urządzają zawody kto będzie bardziej wyśmiewał kibiców Roberta. Ha tfu
#f1 #kubica
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
I jeszcze dodam że w sumie nawet jak się nie uda to #!$%@? z tym. Pokazał naprawdę że wszystko jest możliwe. Tak jak generalnie raczej nie jestem fanem kołczów majków czy innych gadek motywacyjnych, tak przykład RK jest po prostu niesamowity i zawsze w chwili zwątpienia jak pomyślę o nim to dostaje napływ motywacji. Są sportowcy a i owszem którzy wracają do sportu po utracie nóg czy z innymi niepełnosprawnościami, ale jak
  • Odpowiedz
  • 14
@ppiasq hehehehe, ale z ciebie troll no normalnie kurcze, docipniś się znalazł... Rozumiecie? Ktoś normalnie ma swojego idola i mu kibicuje i życzy jak najlepiej! XDDDD To właśnie tacy ludzie jak ty będą nowym pokoleniem Januszy którzy są zawistni i podli bo komuś się coś udaje.
  • Odpowiedz
@JemMandarynke: Czemu mam się nie śmiać z sekciarzy, którzy traktują człowieka jak półboga, są zaślepieni i masowo produkują urojenia. Nigdy nie szydziłem z Kubicy, niech mu się wiedzie jak najlepiej, ale z powrutowców zawsze będę szydził
  • Odpowiedz
  • 1
@barystoteles tak samo jak wieeeelu innym kierowcom w różnych momentach ich kariery,czy to w obecnej stawce czy ogólnie w historii f1. Ktoś kto nie jest wychowankiem RB, Merca czy Ferrari raczej ciężko ma się dostać do f1 bez sponsora. Tak było, jest i pewnie jeszcze długo będzie.
Nikt nie mówi że Perez to ogór, a jeśli by nie miał sponsora to pewnie też do force India by się nie dostał.
  • Odpowiedz
@JemMandarynke: Masz rację ale w poprzedni ch sezonach działy się cuda i serce rosło. W 2017 super mega wyniki na testach, w 2018 ciągłe lanie tych dwóch dzbanów i nagle w 2019 klapa. Cały kibicowski świat się śmieje i ma Roberto za hiper-ogóra, napływaja same zle wieści. Za #!$%@? trudno utrzymać optymizm.
  • Odpowiedz
  • 0
@BanditDriver Sainz w zeszłym roku też był turbo ogórem, a w tym roku daje radę. Jeśli cudem się złapie na testy w jakimś innym teamie i dostanie kontrakt na chociaż ten jeden rok w normalnym teamie to myślę że pokaże na co faktycznie go stać. Jeśli czy to w alfie czy haasie będzie dawał dupy to myślę że sam będzie w stanie stwierdzić że czas odejść.
  • Odpowiedz
@JemMandarynke: Na pewno nie w Alfie to na 100% Jedyna opcja to Haas na ten moment. Miejsce wszędzie poza Williamsem będzie spoko bo Williams z sezonu na sezon się nie podniesie o 1-2s. Szczególnie, że nie będzie zmian regulaminie na 2020.
  • Odpowiedz
@JemMandarynke: oj mierny chłopaczku, urywek wrzucony pod tagi patostrimerskie nie pochodzi z żadnego patostrima. A nawet jakbym był fanem patostrimow, to i tak by nie zmieniło tego że Kubica #!$%@? z F1 i będzie zapamiętany jako pośmiewisko. XDDDDD
  • Odpowiedz