Wpis z mikrobloga

@Ramvel329: #!$%@?ąc od lewicy, prawicy, lgbt i czego tam jeszcze, nie jestem specjalnie na bierząco z obecnymi wojenkami ale widziałem kiedys fajną wypowiedź w necie. Oczywiscie nie bedzie to cytat bo nie pamietam ale rok w rok setki dzieci wychowywane jest przez dwójkę kobiet, wszyscy żyją i jest ok. Takie dzieci dorastają, wyrastają bez męskiego wzorca i wszystko z nimi w porzadku a wychowywane są przez matkę i babcię.

Mozna wyciągać
  • Odpowiedz
@glonstar: Wyżej OP podał artykuł z pingwinami-gejami, a ty piszesz tutaj, że jest różnica między naturą człowieka, a takiego pingwina. Czyli rozumiem, że u ludzi jest to nienaturalne, a u pingwinów już tak.
  • Odpowiedz
@glonstar To szkodzi, powinieneś szerzyć ta prawdę a nie robić to czego nie popierasz. Nawet jeśli ktoś tego nie rozumie to kumate osoby będą wiedziały, że to ty masz rację.
  • Odpowiedz
@glonstar:

Najczęściej stosującemu ten argument chodzi o naturę człowieka, a nie naturę w ogóle, bo to dwie różne sprawy.

no to tym bardziej homoseksualizm jest zgodny z naturą ludzką, pełno mamy (i mieliśmy w historii) ludzi-homoseksualistów
  • Odpowiedz
Kanibalizm też jest spoko, bo w naturze występuje?


@glonstar: hyhy, no i kaprofagia. Tylko, że to prawaky szafują argumentem, że coś jest "nienaturalne". No skoro nie jest to czas zrezygnować z aspiryny, przeszczepów serca (kto to widział!) no i naturalnie (nomen omen) z religii, która też w naturze nie ma odzwierciedlenia.

Problem taki, że nie ogarniacie, że człowiek żyje w kulturze (odsyłam do książek nt. tego czym jest kultura), a kultura
  • Odpowiedz
Tylko, że to prawaky szafują argumentem, że coś jest "nienaturalne"


@Wyrelworelowany: Nieprawda, słyszałem wiele razy argumenty z lewej strony, że homoseksualizm jest normalny, bo występuje w naturze. Były podawane przykłady m.in. muszek owocówek, których samce kopulują z innymi samcami.

Jeżeli o mnie chodzi, to możesz sobie przejrzeć moją historię na wykopie - nigdy nie używałem tego typu argumentów. Tutaj zresztą, na obrazku, argumentu tego używa jakaś anonimowa "prawica", więc nawet nie
  • Odpowiedz
@Koliat: @Ramvel329: przeciez to bezsens xD każdy gatunek jest stworzony do prokreacji. Niestety dwa meskie osobniki nie moga sie rozmnazac i powinnismy sie tego trzymać, żę nie powinni mieć dzieci. Oczywiscie moga miec jakies potrzeby i tak jak na tym screenie, dwa pingwiny, które nie mogły się rozmnazac znalazły sobie jajo.

Ale afera xD prawaki i lewaki już nie wiedzą co ze sobą zrobić.
  • Odpowiedz
Mój pies zjadał własne gowno - czy to naturalne u wszystkich ssaków w takim razie i jak zobaczę kogos jedzącego własne gowno na ulicy to mam uznać to za normalne + bronić praw tej osoby ? : :
  • Odpowiedz