Wpis z mikrobloga

Za 10 godzin lecę do Turcji, według komentarzy ludzi, aktualnie przebywających w hotelu i tych, którzy dopiero wrócili na miejscu są ogromne problemy z zakwaterowaniem, okresowo brakuje prądu, wody i jedzenia w bufecie ale itaka śmiało zapewnia nas, że wszystko jest super świetnie a setki negatywnych ocen z ostatniego miesiąca to tylko fanaberie xD bo strajk skończył się już 2 tyg temu
#podroze #wakacje
#heheszki ... albo i nie za bardzo xD
  • 14
  • Odpowiedz
@misschief: nie wiem, byłem w maju i było bardzo spoko,a le byłem autem.

Co do paru porad - nie pij wody z kranu i nie wiem jak teraz, ale w maju blokowali booking, co sprawiło, że przepłaciłem za hotel jakieś 50% xD, ale bardzo miło wspominam i polecam, wkrótce wrócę i zapuszczcę się dalej niż za Stambuł.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: tutaj się rozchodzi o hotel - był bardzo duży strajk, zmieniła się cała obsługa, która aktualnie nic nie ogarnia, hotel bankrutuje i znika ze wszystkich ofert biur podróży - jak dzisiaj się dowiedzieliśmy wycieczka miała być anulowana przez biuro ale jednak stwierdzili, że puszczą ludzi w ogień i niech się dzieje co chce bo odszkodowania sobie wypłacą jak już zarobią w nowym sezonie xD
Z piciem wody z kranu może
  • Odpowiedz
@misschief: uu, to srogo xD. Mam jednak nadzieję, że się jakoś ułoży - mimo wszystko, weź sobie jakieś hotele zobacz na bookingu póki możesz (chyba, że masz vpn) i w razie czego nie będziesz spał na lotnisku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: na lotnisku koczować nie będziemy, bardziej prawdopodobne, że będzie to recepcja hotelowa - jeżeli faktycznie będzie taka tragedia to albo nas przeniosą albo odeślą,
nie ma sensu szukać miejscówki na własną rękę, bo później jak piszą jest spory problem z odzyskaniem kasy
  • Odpowiedz
@misschief tak, też od 3 tygodni świece oczami za ten hotel. Wszystkie 3 z sieci zmieniły właściciela, nazwę z Aurum na Roxy po czym obniżyli loty strasznie... Nic tylko trzymam kciuki za powodzenie zamiany na miejscu.
  • Odpowiedz
@rollingrhcp: jest kilka niedogodności ale nie mamy zbyt wielu powodów do narzekania :) jedzenie, prąd, woda - wszystko jest ( ͡° ͜ʖ ͡°), chociaż alkohole tylko lokalne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz