Wpis z mikrobloga

@jedzczarnekoty: teraz ceny wszędzie w okolicach 200 i w górę, bez alkoholu. Jak patrzyłem za salą z moją różową to na ranczu w Pstrągowej gość miał chyba za 170 / 180 za osobę, piękna sala z LEDami dopasowanymi do wystroju, ale co z tego jak najbliższy termin za 3 lata XD ja będę miał w Hibiskusie za Boguchwałą to jak dobrze pamiętam płacę 200 / os, za własny alkohol bodajże 500zł
@jedzczarnekoty ja dwa lata temu robiłem wesele w Andersenie, płaciłem 170zl od osoby, w cenie mialem napoje, jedzenie, placki, tort, dopłacić musiałem tylko za kwiatki na stołach.

@F0rT3hW1n byłem raz na weselu na ranczu w Pstrągowej. Klima tam tak nie wyrabiała, że wszyscy goście chodzili jak po kąpieli
@jedzczarnekoty w Alabastrze są cenowo 3 pakiety za 200/210/220 od osoby w zależności co tam się wybierze. Opłaty za własne alko chyba nie ma, przynajmniej nic nie wspominali o tym podczas rozmowy ale termin zawalone i to bardzo :)
@takimireczek: Chodzi mi o to, że dopłata jest za alkohole na stół z alkoholami(taki dodatkowy typu drink bar), a za własną wódkę która idzie na stoły nie trzeba było dopłacać