Wpis z mikrobloga

List homofobów zakopujących znana transseksualną kobietę Blaire White. SHAME SHAME SHAME!
Niby udają poparcie dla #lgbt ale jak przychodzi co do czego, to bezwstydnie zakopują, obnażając swoja transfobię.
Wstyd panie Artpop

#lgbt #wykop #shame #wykop #neuropa #4konserwy #transfobia #homoseksualizm #homofobia #gayisok
bayonetta112 - List homofobów zakopujących znana transseksualną kobietę Blaire White....

źródło: comment_hQ02SAfzgRJulsuF1JnJgEjn3PIq3BA0.jpg

Pobierz
  • 35
Nie mozesz hejtowac Blare bo ona jest trans, wiec popelniasz transfobie


@bayonetta112: Jestem lewaczką, a nie liberałem. Nie do mnie z tą projekcją, nikt z nas tak nie myśli XD

Oczywiście, że nie może posiadać poglądów typu "um w sumie trans kobiety są #!$%@? i to tak naprawdę faceci" i udawać przyjaciółkę LGBT. Niedorzeczne xD
@bayonetta112: Uf, jak ja bym chciała, żebyś pytała na serio, ale znając Twoją historię tutaj, wiem, że to tylko concern trolling xD
Ale tak czy inaczej, Vice zrobiło taki panel między osobami LGBT i w nim Blair powiedziała innej trans dziewczynie, że nie jest kobietą. ¯\_(ツ)_/¯
@MadokaDobraWaifu: Jakby wygrała na loterii to by urodziła się jako kobieta. To raz. Dwa i tak musiała przechodzić operacje plastyczne brać hormony by wyglądać jak teraz wyglada i mówiła, że gojenie to był ból i piekło. Trzy; co do #!$%@? wafla ma za znaczenie do tematu, że dobrze wygląda? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MadokaDobraWaifu: Jakie "byscie"? Nie jestem towarzyszem ani fanem mentalności plemiennej. Dwa, gdyby mowila to co mowi i byla "brzydka" to wciąż bym słuchał z zaciekawieniem. Zresztą nawet tutaj teraz estetyka nie gra zbytniej roli bo Blair wciąż ma penisa więc brrrrrr coś dla mnie fuj a wciąż lubię ją ¯\_(ツ)_/¯
@sassy: OOO #!$%@? TO RZECZYWIŚCIE
Trans laseczka robi rozróżnienie pomiędzy BIOLOGICZNĄ kobietą a POLITYCZNĄ, #!$%@? tak się dałam nabrać.
Przecież to normalne i wcale nie konserwatywny talking point, że tylko biologiczne szmule mogą być szmulami xD