Wpis z mikrobloga

Jestem totalnym przeciwnikiem powrotu prywatnego duponurka kononowicza, Jana Łosia. Z drugiej strony wprowadzilbym na szkolną jakąś nową postać. Może tym razem kogoś bardziej sprzyjającego Majorowi, dzieki ktoremu dziąślak rozhulałby sie troche na filmach i lajtach? A moze kogoś, kto by dominował pare prezydencką i roztawialby ich po kątach? A moze moglaby byc to jakas postać żeńska, o którą prezydent ze szczurem toczyliby wieczne wojny? No, bo murzyna na szklonej to sobie kompletnie nie wyobrazam...
#kononowicz #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
Czego by nie mówić o łosiu i lipce to mieli duży wpływ na akcje uniwersum w czasie ich bytowania i było chociaż ciekawie. Ja bym osobiście z chęcią zobaczył znowu kolejną oryginalną postać która mocno wpłynie na życie głównych bohaterów i zmusi ich do wyjścia z ich monotonicznego schematu cyklu życiowego, zwłaszcza teraz bo okres wakacyjny jest wyjątkowo nudny.
  • Odpowiedz
@Pierwszy-stopien-organistego: to juz bylo nudne. u strusia spowodowalo 2x placz, dwukrotnie zwiekszenie ilosci tekstow "to ja sie wyprowadze", rowniez dwukrotnie wiecej i dwukrotnie dluzsze wypady do wewióreki i jakies starcia fizyczne z Łosiem ktore widzieli nieliczni.
Łoś nie jest w zadnym stopniu uzalezniony od grubego wiec pewnie dosyc rzadko bedzie wracal i na krocej. Chyba ze konon zmadrzeje i zacznie jemu płacić (chyba nie ma takiego ktory by wierzyl ze
  • Odpowiedz