Wpis z mikrobloga

Nie trawie tych wszystkich youtubowych prankow i śmiesznych ekip ale jedno muszę przyznać ze chłop wie jaki kontent rzucić żeby z małolatów mieć dobre hajsy
  • Odpowiedz
@xetrian: biznes kosi bardzo dobry, małolaty są chyba jeszcze bardziej wchłonięte w internet niż my. Tak czy siak nie wyobrażam sobie, żeby taki kontent oglądali ludzie powiedzmy już w wieku 17/18 lat, ale jemu to różnicy nie robi xD hajs się zgadza.
  • Odpowiedz
@Rafikov bo grupa która to ogląda to 9-12 latki. Kumpel ma braciszka w wieku 14 lat to się pytałem co oni oglądają na yt (myślałem że to też grupa docelowa). Otóż nie, powiedzial że woli czarny humor i bardziej bym powiedział że 14+ to wykop/patostreamy niż jakieś Frizy z Karlami.

Ogólnie obejrzałem jeden odcinek Friza i niezle szambo robi dzieciom w głowie- dom z z basenem, zakompleksiona i wiecznie w-------a laska
  • Odpowiedz
@xetrian: największy kreowany ściek internetu razem z drugą ekipą STU, łupickim i kruszwilem - dzieciaki nic, tylko teraz będą robić k---a jakieś p------e rzeczy bo u nich na kanale za to dostać można 5000zł...
  • Odpowiedz