Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Vae_victis:

Sądzisz, że próbuje coś zdziałać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu piszę swoje odczucia. Nie podoba się? Wrzuć na czarną albo zgłoś ¯_(ツ)_/¯


Nie napisałam "zdziałać", tylko "zadziałać".
Nie uważasz, że bardziej odpowiednim miejscem na pisanie swoich odczuć jest priv?
Nie dam Cię na czarną, mam niezły ubaw.
  • Odpowiedz
@Leilhani:
1) Brak zaimka wynikającego z deklinacji (na kogo? co? zadziałać) więc użyłem bardziej odpowiedniego słowa.
2) Po co mam spamować pannom na PW? Wolę to robić bardziej otwarte plus "Wykop" to nie jest miejsce na jakikolwiek "podryw", ale jak się komuś chce to droga wolna... Ja nie zamierzam tego robić.
3) Śmiech to zdrowie.
  • Odpowiedz
@Precypitat: To trans albo facet, który wrzuca zdjęcia dziewczyny.
To ktoś, kto kompletnie nie zna się na wymiarach ciała kobiety. OPka podała, że ma niby 62 cm w talii i 95 cm w biodrach. To 33 cm różnicy, a to niemożliwe przy takim braku zarysowanej talii jak u niej.
Niby ćwiczy siady, martwe ciągi itp., a uda są ulane i nie widać nawet zarysu mięśni.
Zdecydowanie te zdjęcia wrzuca ktoś, kto
  • Odpowiedz
@Leilhani: Przejrzałam posty OPki i widzę, że jesteś największą fanką ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pod prawie każdym postem klepiesz to samo, a jak akurat nic nie klepiesz, to chociaż zostawiasz plusy od góry do dołu pod każdym nieprzychylnym komentarzem. Większość ludzi ma tak, że jeśli coś im się nie podoba to skomentują to raz (albo w ogóle) i olewają temat, jeśli się jeszcze gdzieś przewinie w przyszłości,
  • Odpowiedz
@kraglapyrka:

Przejrzałam posty OPki i widzę, że jesteś największą fanką ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pod prawie każdym postem klepiesz to samo, a jak akurat nic nie klepiesz, to chociaż zostawiasz plusy od góry do dołu pod każdym nieprzychylnym komentarzem. Większość ludzi ma tak, że jeśli coś im się nie podoba to skomentują to raz (


Podziwiam, że Ci się chciało, ale gdybyś nie skupiła się na tym
  • Odpowiedz