Wpis z mikrobloga

@XXXXXXXXXX10: Można zamienić, mi to w zupełności wystarcza. A wiele było komentarzy, że gta to na średnich, że wiedźmin to tak w 30 fps maks a jest o wiele lepiej bo wiedźmina na wysokich wyciąga nawet w 70 fps. Ale jak wolisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak gta v też działa na wysokich.
  • Odpowiedz
zestaw sprawuje się zajedwabiscie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Eskeel: tu jest problem, bo nie masz porównania i nie wiesz że zestaw z pozamienianymi paroma elementami - sprawowałby się lepiej

Zwyczajnie chwalisz i polecasz to co masz bo działa, a nie wiesz że można lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wiedźmin 3 ma już 4 lata, a GTAV już 5 lat. To nie są
  • Odpowiedz
@Atreyu Mam porównanie, kumpel kupił laptopa do gier za 4000 i tam gry chodzą kiepsko, nie ma tragedii ale dobrze też nie jest. Słynny Legion jeśli o ciekawostki chodzi. Gta i wiedźmina podałem jako standard bo to znane gry ale jeśli o nowości chodzi, Far Cry 5 na ultra bez problemów, rage 2 tez, gdzie na legionie ledwo na średnich.

  • Odpowiedz
laptopa do gier za 4000 i tam gry chodzą kiepsko


@Eskeel: bardzo łatwo kupić drogiego laptopa, który będzie kiepski w grach ze względu na kiepskie chłodzenie i wpadanie w throttling, albo mobilne słabsze wersje cpu i gpu

Także to kiepskie porównanie.

Sam siedzę na 6600K i GTX980Ti, ale nie twierdzę że to najlepszy sprzęt, a dziś można kupić coś lepszego. Szczególnie do 5k złotych, gdzie dziś twój zestaw z ryzenem 1gen,
  • Odpowiedz
@Atreyu A czy ja doradziłem? Nie ja po prostu podrzuciłem linka do tego co używam, że się sprawdzi a z tego co wiem to ten komputer można mocno ulepszyć.. Ale pewnie mnie okłamali bo masz rację, nie znam się na komputerach tak samo jak i na samochodach, wole książki. :)
#!$%@?ąc od tego, doradzał bym gdybym napisał, że ten procesor to gówno a tamten to złoto, mój link to była można by
  • Odpowiedz
@XXXXXXXXXX10: Weź pod uwagę że do ceny tych zestawów musisz doliczyć budę, a to już koszt dodatkowych 300-400 zł. Jeżeli 4600 zł Cię nie przeraża to warto dopłacić do 2060 w wersji Super. Jeżeli będzie to problem i miałbyś przycinać na obudowie i reszcie podzespołów to daj sobie spokój i bierz spokojnie zwykłego 2060, bo ten procesor pozwoli Ci spokojnie w przyszłości wymienić kartę na lepszą bez ryzyka bottlenecka.
  • Odpowiedz
A czy ja doradziłem?


@Eskeel: trochę tak, bo ktoś pyta się o sprzęt, a ty mówisz co masz. Ja tam staram się nie doradzać w dziedzinach gdzie nie jestem ekspertem
  • Odpowiedz
@Eskeel: nie wiem czy chciałeś mnie obrazić czy co, że zwróciłem ci uwagę że nie powinieneś wypowiadać się w tematach w których masz powierzchowną wiedzę, ale dzięki - ja odpuszczam dyskusje
  • Odpowiedz