Wpis z mikrobloga

#jaktoogarnac #jto
Dlaczego na Wykopie tak wielu ludzi daje łapki w dół panu Jackowi Kurzątkowskiemu?
Śledzę tag, widzę że większość ludzi wiesza na nim psy na podstawie niepotwierdzonych informacji od tego łysego z USA i na podstawie jakichś dziwnych video na których nie ma dowodów, tylko same łapanie za słówka itp.
Tzn nie nazywajcie mnie od białorycerzyka tak jak jest na tagu #mocnyvlog, ale mam wrażenie że tutaj jest sam typowy hejt i elo xD
Po prostu jestem ciekawy tego, jaka jest geneza tego wszystkiego.
Wykop go trochę hamuje, mógł się rozkręcić może z tym Rado ale komisja ds badania wyświetleń czuwa nad łapkami w dół xD
k.....i - #jaktoogarnac #jto
Dlaczego na Wykopie tak wielu ludzi daje łapki w dół pa...

źródło: comment_AU77Mffm9QJKhd6xqQ5yM0itXYnECRdw.jpg

Pobierz
  • 27
@konstelacjaniesamowitosci: naiwny gimbusie, przejdę od razu do najważniejszej sprawy - przekrętu na zbiórce. Otóż Kurzątkowski w 2018 zorganizował zbiórkę na pomagam.pl po hasłem "pomóżmy przetrwać zimę bezdomnym". Naiwni wpłacili kilkadziesiąt tysięcy zł. Kurzątkowski po prostu korzystał z tych pieniędzy opłacając udział "aktorów" w swoich filmach, robił inscenizacje o rzekomej wigilii bezdomnych na mrozie i zapłacił za to 400 zł (są podejrzenia, że pieniądze zabierał, po wyłączeniu kamery). Wstawił jakieś fikcyjne rozliczenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@konstelacjaniesamowitosci: To nie my z nim walczymy, tylko on z nami. To on nasłał potężną kancelarię i to on chce pozwać cały wykop.
A tak na serio to ludzie na tym tagu, nie tolerują #!$%@?. Chłop na początku deklarował pomoc bezdomnym, a wyszło że jedynie pomaga sobie, trzepiąc pieniądze na tych osobach.
Dużo ludzi wysłało mu pieniądze, które tak de facto nigdy do bezdomnych nie trafiły. Nigdy, mimo deklaracji nie rozliczył
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@matador74: nie 400 a 100. Pieniądze zabrał owszem ale Kasi w nowy rok, najpierw dał jej 400zl od niejakiej Ireny z Bostonu, potem jej te pieniądze.zabral. Jego "pomoc" była bardzo wybiórcza, "pomagal" tylko dochodowym osobom, resztę olewał. Największe świństwo to wypromowanie się na Magdzie i Janku a potem w chwili próby (rozprawa o dzieci Magdy ktorej ciągle zapewniał o swoje pomocy i o tym że odzyska dzieci) #!$%@?ł do UK nagrywać