Wpis z mikrobloga

@Wolnosciomierz: my z rozowympaskiem braliśmy w monza car rental - depozyt zerowy, tylko koniecznie weź full insurance - wtedy żadne ryski ani odpryski Ciebie nie interesują. Jak tego nie weźmiesz, to za wszystko Tobie policzą.
@Wolnosciomierz: ja brałem pikaczento z Autoway Polska, wszystko załatwiłem przed wyjazdem, auto pod hotel, potem kluczyki zostawiłem w recepcji i nie było problemu, co prawda =miałem zapis że tylko asfalty, ale kijanka dała radę podjechać pod Elafonisi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szwendacz: z tego co pamietam, to tylko oddaliśmy kluczyki. Nawet go przy nas nie oglądał, bo mieliśmy pełne ubezpieczenie od rys i innych usterek. Chyba żadnej kartki za zwrot nie otrzymaliśmy, ale już tego nie pamietam.
@BoaKusiciel ok, my też mamy to pełne ubezpieczenie więc to daje nieco spokoju. A auto mamy z jakieś wątpliwej wypożyczalni, dali nam Suzuki Alto 0,7L pojemności ;) zajebiste na kreteńskie trasy... na jedynce trzeba wyjeżdżać pod góry hah.

Czy jechaliście na Balos? Podobno tamtej trasy ubezpieczenie nie obejmuje, a z dojechaniem jest hardkor tylko nie wiem czy blogersi po prostu nie panikują
@szwendacz: byliśmy na balos. Musicie tam koniecznie pojechać, widoki zajebiste!!!

Przygotujcie się, ze może mocno wiać, koniecznie weźcie okulary na oczy, coś zwiewnego z długim rękawem na górę i spodnie, bo ten piasek lecący z ogromna prędkością może pokaleczyć.

Tamtej trasy ubezpieczenie nie obejmuje, bo jest szutrowa, a nie asfalt. Momentami ciasno i stromo, ale jak nie masz prawka od wczoraj, to spokojnie dasz radę.
@BoaKusiciel bardziej martwię się o to czy auto da radę na dziurach i wybojach (jeżeli tam takie są na tej trasie). Mamy takie gówniane Suzuki Alto z wątpliwej jakości podwoziem, małymi kołami i silnikiem 0.7L ( ͡° ʖ̯ ͡°) pod górki trzeba na jedynkę redukować i jakoś zipie. Przez eSky rezerwowałem z jakiegoś co się okazało paździeżowego Global Cars.

Wichury piaskowiej już na Elafonisi doświadczyliśmy;) kilka h spędziliśmy