Wpis z mikrobloga

@4pietrowydrapaczchmur ale ja nie porównuję tego miasta z żadnym tylko mówię, że to nie jest złe miasto xD Tobie się w główce #!$%@?ło że moja wypowiedź to jest udowadnianie że Łódź > Wrocław i że porównuję to ze Zgierzem xD naucz się czytać ze zrozumieniem, to Ci się naprawdę przyda jak dorośniesz
@kenobi_: W takim razie robisz po prostu spam. To jest wpis o Wrocławiu i dlatego porównałem go z Łodzią a ty .. jest fajnie, jest ok. No pewnie że żyje sie lepiej niż Kingszasie czy Nuuku (bo twoje "jest ok" też jest porównaniem, tyle że bez konkretnego wskazania z czym). Narzekają na Wrocek to niech porównają go z Łodzią - taki był mój post.
@4pietrowydrapaczchmur: W Łodzi może i trochę mniej zarobisz ale za to mieszkania są o wiele tańsze. Nie każdy jest programistą 15k, są ludzie którzy zarobią 2-3-4k. I dla takich ludzi lepsza jest IMO Łódź, bo para może pozwolić sobie na wynajem ładnej kawalerki. We Wrocławiu ładna kawalerka to 2000-2200 zł. To jest wypłata jednej zwykłej, przeciętnej osoby, która idzie do pracy świeżo po studiach. Zostaje druga taka pensja. Z tego trzeba
@4pietrowydrapaczchmur odnośnie argumentu że Lodz zaczyna być sypialnią dla starych ludzi to akurat się zgodzę. Przy czym dla mnie to jest na plus i to mocno. W żadnym innym mieście Polskim nie ma tak fajnych inicjatyw jak łączenie domów dziecka z domami starości aby właśnie urodzinnic to miasto, które nabyło złej sławy. Proces rewitalizacji to coś więcej niż odnawianie kamienic. Wyobraź sobie ze przez lata bolączka Wrocławia byłaby mieszkająca w Centrum patologia,
@Tommy__ e tam #!$%@?. W październiku zaczynam czwarty rok studiów. O wykolejeniach, skoczkach ze słupa wysokiego napięciach i rozjechaniu baby tramwajem, że zbierali ją na 100 metrach tylko słyszałem, nic nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)