Wpis z mikrobloga

Jak OUD to tylko w połączeniu z różą.
Do tej pory Parfums de Marly Akaster, nie tylko w mojej opinii uchodził za najlepszy oud + róża.
Maison Francis Kourkdjian Oud Silk Mood, to Akaster bez tej męczącej czasami nuty chemicznej, którą rozczytujemy jako DNA PdM.
Po ciuchu na to liczyłem i chociaż raz się nie przeliczyłem. MFK TO NAJLEPSZY OUD + RÓŻA.
Przewąchałem najdroższe OUDy na rynku od Fragrances Du Bois i powtórzę się, jak oud to tylko w połączeniu z różą. Ile razy oud mi nie podszedł lub w bazie przejmował cały zapach, to nie zliczęi mówię tu o oudach za 2500zł za 50ml, a nie tych tanich które przemilczę.
Od MFK dostajemy idealne połączenie gdzie róża trzyma oud w ryzach, a oud trzyma różę, nie jest ani za bardzo różano, absolutnie zero skrętu w damską, ani za bardzo oudowo. OUD może nawet szczególnie ten naturalny potrafi być skiśniętym drewnem i przyćmić wszystkie nuty. Nie tutaj. Tu mamy kunszt Maisona, gdzie nie ma tego ciężaru w zapachu i utwierdza mnie w przekonaniu że gość jest mistrzem róży, to jego ulubiona nuta i potrafi ją po męsku wykorzystać.
I choć mówię oud i róża to powszechny temat bo idealnie się łączy, od MFK dostajemy najlepszy imo na ten moment frag w tym temacie.
Oud Silk Mood > Akaster, a cene na OSM będziemy mieli bardzo dobrą.

Będzie dzisiaj u mnie na rozbiórce w której wrzucę kilka świetnych rzeczy, w NA PRAWDĘ najlepszych cenach. Przewertowałem całą Europę żeby zejść najniżej jak się da.
Jak ktoś chce być wołany to piszcie pod tym tematem.

#perfumy
SnoobDuog - Jak OUD to tylko w połączeniu z różą.
Do tej pory Parfums de Marly Akast...

źródło: comment_xdgaBmCy8FsIh2CL5kfj2UmeDHR3dlCy.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Tak apropo chłopaki, jest też propozycja przy rozbiórce na flagowca od MEMO:
Memo African Leather możemy kupić po 8.20/ml ale trzeba by wziąć 200ml, czy byli by na to chętni ?
  • Odpowiedz
Jak OUD to tylko w połączeniu z różą.


@SnoobDuog: Za bardzo lubię ALM od Mancery żeby się z tym zgodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i prosze mnie zawołać do rozbiórki c:
  • Odpowiedz
@alvaro1989: Cena świetna ale trzeba by znaleźć chętnych na 200ml, to nie jest zapach który bym sobie zostawił w większej ilości, więc musielibyśmy mieć deklarację na 200ml inaczej nie zamawiam.
  • Odpowiedz
@con987: Niestety nie, ale z tego co słyszałem satin jest pudrowe i dlatego bliższe damskiej stronie. Tu róża jest trochę jak w lyric zmieszany z dobrym oudem, nie ma nai trochę pudru. Jest czysto krystalicznie w dobrych proporcjach. Nie za ciężko i zero chemii z Akastera
  • Odpowiedz