Wpis z mikrobloga

Największa afera pedofilska w Polsce może wkrótce uderzyć z siłą wodospadu w elity polityczne, biznesowe i artystyczne...

Krzysztof Sadowski wciąż groźny! Iza: Molestował mnie w 2017 r

„Stałam na tarasie wraz z moimi koleżankami. Miałam wtedy niespełna 15 lat. Pan Sadowski wszedł na taras. Podszedł do mnie od tyłu i zaczął się ocierać. Najpierw o pośladki, następnie o ramię. Byłam wtedy zdezorientowana, nie docierało do mnie to, co się działo. Dlatego też moje koleżanki zareagowały, odciągając pana Sadowskiego ode mnie, mówiąc, aby przestał. Wtedy powiedział: „To jest moja rodzina i mogę z nią robić wszystko, co mi się podoba”. Po całym zdarzeniu, koleżanki odprowadziły mnie do pokoju. Następnego dnia, pan Sadowski pisał do mnie SMS-y z prośbą o stawienie się w jego gabinecie. Nie odpisywałam na nie. W pewnym momencie, gdy szłam przez korytarz, spotkałam go po raz kolejny. Wtedy ponowił prośbę o to, abym stawiła się później w jego gabinecie (prawdopodobnie był potrzebny gdzieś indziej, dlatego nie zabrał mnie ze sobą w tamtej chwili), po czym przechodząc, ponownie otarł się o moje pośladki. To był ten moment, gdy dotarło do mnie, że może mi zrobić w tym gabinecie poważną krzywdę, więc postanowiłam o tym powiedzieć mojemu ojcu, który też był wykładowcą na warsztatach w Puławach. Doszło do konfrontacji między nimi, niestety nie wiem, jak ona przebiegła. Od tamtej pory pan Sadowski już mnie nie zaczepiał. Jedynie na mnie patrzył” - opowiada Iza (imię zmienione), córka znanego muzyka, która nie jest jeszcze gotowa zeznawać w prokuraturze, ale może się na to zdecyduje.” #pedofilia #pedofile #przestepczosc #molestowaine #afera #polska #zielke #sadowski #bezpieczenstwo
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Miałam wtedy niespełna 15 lat.


@MagicPiano222: Jest to molestowanie seksualne małoletniego poniżej lat 15 zagrożone z art. 200 kodeksu karnego maksymalną karą 12 lat więzienia. Nie jest to natomiast pedofilia, bo jej definicja to:

Pedophilia is a psychiatric disorder in which an adult or older adolescent experiences a primary or exclusive sexual attraction to prepubescent children. Although girls typically begin the process of puberty at age 10 or 11, and boys