Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak to jest z tymi cyganami...

Przyswajają naukę jedynie do 4 klasy szkoły podstawowej, by jedynie jakoś nauczyć się pisać, liczyć do 100 i czytać.. potem spędzają rodzinnie całe dnie w centrach handlowych. Utrzymują się głównie z kradzieży i sprzedaży podrób na parkingach. Rozbijają się nowszymi mercami i budują kiczowate pałacyki. I powiedzcie mi.. o co w tym wszystkim chodzi, że wielmożny Urząd Skarbowy im na dupie nie siedzi i nawet się nie interesuje, skąd oni na te swoje mercedesy i pałacyki pieniądze mają (widzieliście uczciwie pracującego cygana np. na kasie w supermarkecie ? Ja nie..). Przeciez w koncu, gdy mieszkaja w Polsce to powinni być rozliczani wg. Polskiego prawa.. Czy oni są jacyś cholera ponad prawem?!
  • 14
  • Odpowiedz
@mangue jakby urząd skarbowy chciał na nich siąść to wszyscy oprócz dzieci poszliby pierdzieć w pasiaki. Po pierwsze: nikt by ich nie chciał utrzymywać za swój hajs a po drugie byłby to ogromny rasizm i wstrząsnęło by całym światem xD
Edit. I tak #!$%@?ów utrzymujemy ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@PendzoncySzczypiorek człowiek składa się z 18% węgla. Jeżeli średnio cygan waży 80kg to będzie on miał w sobie 14,4kg węgla.
Z kg węgla można uzyskać ok 20MJ, co oznacza, że z 14,4kg węgla otrzymuje się średnio 288MJ.

Dało by radę zagotować kg wody 807 razy, przy założeniu że węgiel to miał węglowy, woda ma 15 stopni,.
  • Odpowiedz
@PendzoncySzczypiorek: fuujj.. powietrze by śmierdziało jak nie wiem( _) może podejście do nich byłoby inne, gdyby potrafili się dostosować do społeczenstwa, ale po 4 klasach podstawówki to czy oni w ogóle wiedzą, czym jest życie w społeczeństwie?.. ich nieskalane myślą mordy potrafią tylko murem iść( bo w zbitej grupie nie potrafią, nie doliczyliby się z ilością "członków rodziny" )i mordy wydzierać. Oni chyba mają jakieś genetyczne problemy
  • Odpowiedz