Wpis z mikrobloga

Feige powiedział w wywiadzie o #spiderman m.in to: "Wiedzieliśmy, że mamy ograniczony czas i opowiedzieliśmy tę historię tak jak chcieliśmy. I za to zawsze będę wdzięczny."
No na pewno XD Opowiedzielismy te historie jak chcielismy, czyli chcielismy zrobic z pajączka główną postać nowych avengersów po odejściu iron mana dlatego teraz kończymy w połowie XD
Skoro już się wypowiedzial na ten temat feige i holland to znaczy, ze jest mala szansa aby sony i disney doszli do porozumienia, także rip - coś czuję że w nastepnych latach marvel już nie powtórzy tego co zrobił przez ostatnie 10 lat
#marvel #kino
  • 8
  • Odpowiedz
@Marcines: Jest nadzieja, że sony wywali się na ryj przy filmach i wróci pająk do MCU. Venoma już skopali i nic się nie zanosi, że zrobią kolejny film dobrze ( Spider-Man: Into the Spider-Verse było dla mnie #!$%@?)
  • Odpowiedz
@Ulany_Utopiec: Venom był średniakiem, którego dało się ogladać tylko dzięki Hardemu, ale zarobił 850mln wiec Sony na pewno nie uważa że cos skopali xD A spider-verse to wg mnie jedna z lepszych animacji jakie oglądałem
  • Odpowiedz
@krzychu231: tylko dlatego, że twórcy mieli większą wolność przy produkcji i garniturowe korposzczury się aż tak tym nie interesowały, gwarantuje, że po "sukcesie" Venoma i następnych filmach ze spidermanem tak nie będzie. Jeżeli będzie inaczej to naprawdę mocno się zdziwię.
  • Odpowiedz
@krzychu231: Od tej dziwnej animacji aż bolały mnie oczy (ale to subiektywne odczucie). Starszy Peter, który przechodzi kryzys wieku średniego. Meh, mam dosyć oglądania Petera, który dostaje tylko po tyłku. Designe przeciwników meh. Fauła taka sobie. Rozumiem, że może to podobać się ludziom. Ale ja męczył się na tym filmie jak nigdy. A kocham Spider - Mana całym sercem. I wszyskto wokół pajaczkowe. Tak samo nie podszedł mi Lego Batman. A
  • Odpowiedz
@Marcines: Moim zdaniem, Endgame to jest szczyt tego co mogą osiągnąć Super Hero movies. Teraz w zależności od tego jak przyjmie się Black Widow i Eternals będzie zależeć, czy ten gatunek będzie się utrzymywał w granicach ~1 miliarda, czy już od razu będzie spadek (dlatego dla mnie to jest skrajnie dziwna decyzja, żeby dawać takie filmy tuż po endgame, zamiast thora i strange'a)
  • Odpowiedz