Wpis z mikrobloga

@inny_89: ja codziennie wstaje o 4 rano, robię 5km marsz, a później hantle :D ale później senność, zwłaszcza przy programowaniu
elektrolity biorę ponad normę, witaminy, blabla i jestem na keto, potrzebuję dopalacza :D
kawy nie piję

co do l-theaniny, coś może zastąpić CLA jeszcze (oprócz kawy)? Zaraz się wybiorę po suplement do apteki, a tam CLA nie posiadają raczej
@prohackuser l-theanine bez kawy (a raczej danej kofeiny) wprowadzi Cię w stan odprężenia a co za tym idzie może łapać senność.

L-theanine bez kofeiny to nie przyjmuj.

Co do cła to co dokładnie chcesz tym osiągnąć?
@inny_89: już nie pamiętam, może brałem CLA z L-Dopą - to już kilka lat temu. Ok, zdobędę dzisiaj l-theaninę, zadziała to z 200mg kofeiny?

2x dziennie, po przebudzeniu i wzięciu się za robotę + pod koniec roboty, jak już mam zjazd, a muszę jeszcze ze 3-4h pokodzić
@malebro midafinil albo aderal. To się zgodzę ale powiem szczerze, że ja osobiście to się już tego boję. Trudno byłoby mi się oprzeć, żeby nie jeść tego cały czas.
@malebro: @inny_89: modafinil i aderal są nie do dostania bez recepty w Polsce, nie mam znajomego lekarza, a do dentysty za miesiąc, wątpię by wypisała xD
już łatwiej dostać LSD do mikrodozowania lub nawet kokainę xD

Kupiłem L-Teaninę + Kofeinę 180mg (ma niestety jeszcze kapsaceinę, piperynę i jakieś gówno z pokrzywy indyjskiej)
na uspokojenie po pracy ashwagandę walnę przed spaniem

Moje dzienne suple (do pracy i do redukcji):
-to co