Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pewien mętlik (,)
Postanowiłem dla 4fun zagrać Polską i zjednoczyć wszystkie kultury słowiańskie. Jednak poszedłem o krok dalej i chciałem zjednoczyć całą Europę xD
Sytuacja wygląda tak:
~ Poważnym problemem jest dla mnie tylko Austria
~ UK to mój sojusznik, ale miałem kilka razy szanse na PU, a claimować tron chyba się nie opłaca, bo mają lepszą flotę ode mnie ¯\_(ツ)_/¯
~ Czy może Podbić północną Afrykę i utworzyć pseudo Imperium Rzymskie 2.0?
Zostało mi jakoś 70 lat do końca gry

Smacznej kawusi
#eu4 #europauniversalis #paradox
MasterZiomaX - Mirki, mam pewien mętlik (╯︵╰,)
Postanowiłem dla 4fun zagrać Polską i...

źródło: comment_qy7VI3bq1jhb0aBcDW371gGx56pMtLmJ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
~ UK to mój sojusznik, ale miałem kilka razy szanse na PU, a claimować tron chyba się nie opłaca, bo mają lepszą flotę ode mnie ¯_(ツ)_/¯


@MasterZiomaX: Parę razy zajmowałem Wielką Brytanię i chyba nigdy nie miałem większej floty. Ot, trochę do zatrzymania, tyle transportowców, żeby przerzucić jeden spory stack i zazwyczaj się udawało. AI nawet niekoniecznie trzyma tę flotę na kanale.

~ Poważnym problemem jest dla mnie tylko Austria

Z kim ta Austria jest sprzymierzona, że jest jakimkolwiek problemem i że wolisz się bawić z transportowcami niż połączyć lądem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MasterZiomaX: Ja jak podbijałem UK mniejszą flotą musiałem desantowac wojska w Irlandii a później tym jednym stackiem czekać jak bot wbije się w moją armię przez cieśninę, ponieważ wtedy nie miałem możliwości wysłania drugiego oddziału na wyspy (zatapiali flotę). Jak widać wystarczy tylko w odpowiednim momencie wykonać desant a później wszystko zależy od armii na wyspach
  • Odpowiedz
@Niukron: Jasne. AI nie ma w zwyczaju niszczyć tego stacka od razu, nawet jak ma przewagę, nie ma też w zwyczaju blokować portu w Anglii, a są bardzo małe szanse, że złapią transport pływający z portu do portu.
  • Odpowiedz