Wpis z mikrobloga

Panowie bo mnie zaraz coś strzeli. Przeszedłem sobie L.A Noire ze spolszczeniem, ale spolszczenie DLC nie działało i dałem sobie spokój po kilku próbach. Teraz brat chciał pograć, ale bez dobrego angielskiego kijowo ciężko do gry podejść.
Giereczka ze steama. Próbowałem zmieniać tak jak ludzie radzą do pliku DLC, Cases i czegoś tam jeszcze dodawać ".bak" ale to nie działa. Również jakieś myki, że po instalacji gry ją odpalić, wyłączyć, zainstalować spolszczenie bez DLC, potem DLC osobno instalować i tak dalej, ale nie pomaga. Sam cały reinstall gry też nie pomógł. Kiedyś grałem z 5 lat temu to pamiętam wszystko śmigało. Google już przeryłem i nadal szukam.
#lanoire #gry
  • 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tami: a podstawka ci dziala po spolszczeniu? Bo mi sie cos psuje po wgraniu spolszczenia i gra sie nie uruchamia( ͡° ʖ̯ ͡°). Przed wgraniem wszystko cacy, ale po instalacji spolszczenia cos sie pierdzieli( ͡° ʖ̯ ͡°)
@saper_vodiczka: Już jakoś ogarnęliśmy dlc po angielsku. Próbowałem na jego kompie zarówno pirata jak i steam (instalacja i porady gogle) i tak samo. Gierka po PL, ale misje z DLC po angielsku.