Wpis z mikrobloga

@ZohanTSW: A to znaczy, że w Krasnymstawie zaczynają się chmielaki. Dziś Happysad a jutro na rynku darmowe leczenie w ramach NFZ. Przyjmuje Dr. O. Ngal.

Bo lato bez koncertu NK to nie lato. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZohanTSW: Widzę, że jest fajny fest w Skarżysko-Kamiennej 6/7 (NK gra 7) i wybrałbym się gdyby nie kolidowało to z Krushfestem (też 7 września) a chcę w końcu posłuchać na żywo Percivala.

Wczoraj dopiero trzeci raz przesłuchałem w całości Randki w ciemność. Dziś już znam teksty także będzie dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZohanTSW: Tak wiem bo mi mignęło na FB i dlatego o tym wspomniałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kurde no fajna impreza, no i ten Happysad do którego też mam sentyment (btw oni grają w Krasnymstawie dziś xD). No ale na krushfest mam już i bilet i koszulkę. (ʘʘ)
@ZohanTSW: A dobra, w sumie dziś to tak średnio mi pasuje - do tego taka miastowa impreza to nie ten sam klimat co zwykły fest a 7 września to idealna data plus jest to po drodze do kumpeli którą miałem odwiedzić po Krushfeście. XD

Kurde na ten Krushfest wybieram się już 3 rok. No może za rok w końcu się uda. (ʘʘ)