Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprawa wygląda tak, że moja luba ma "kolegę", jakiś były znajomy ze studiów, z którym odnowił się kontakt. Piszą ze sobą, gada z nim wieczorami, raz nawet zauważyłem, że dzwonił o 6 rano! Oczywiście już się zwierzyła ze wszystkim na temat naszego związku.
Dodam jeszcze, że gość nie miał partnerki na wesele i poszła z nim w tajemnicy przede mną na to wesele jakiś czas temu. Wiadomo, żebym się nie zgodził.

I tu pojawia się pytanie. Ona mnie zapewnia, że jest to zupełnie normalne i nie ma się o co martwić bo to tylko koleżeńskie relacje. Mnie to śmierdzi okropnie i jest co najmniej dziwne. Coś ze mną jest nie tak czy z nią? Co wy o tym myślicie?


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 118
@NewEpisode: tak, bo jak z kimś jestem to ufam tej osobie. Jakbym nie ufał to bym z taką osobą nie był.
Wyznaję bardzo prostą zasadę: "jak ma się puścić to się puści". Naprawdę - jeżeli ktoś ma nas zdradzić to nie potrzebuje do tego egzotycznych wakacji czy wyjścia z kimś na wesele. Może to zrobić jak będę w pracy, w moim łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kobieta
@ArekJ: no ale weź, zaczynam się zastanawiac, gdzie leży błąd w edukacji w szkołach xd Albo w wychowaniu. Niektórzy chyba nigdy nie wyjdą poza pewien poziom mechanizmów ewolucji. GADZI MÓZG xd
@Kerrigan: Twoją starą dwa razy. To ze jest to wolna sugestia z przypuszczeniem, nie znaczy, ze nie brałaś tego pod uwagę. A jeśli ktoś stawia takie tezy (przypuszczając) to kontrargumentujacy może M o ZeE je spróbować obalić. Innymi słowy nie pisz czegoś czego pózniej nie potrafisz obronić
@Kerrigan: Widze, ze już sobie szukasz kompana bo podświadomie wiesz, ze zabraknie Ci argumentów. Słabe jednostki łącza się w grupy. I przestań obrażać ludzi, którzy maja inne zdanie niż Ty
@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu zadzwoń do tego typa z jej telefonu i go opie*dol przy niej - tak żeby ona to słyszała. Po jej reakcji zobaczysz jak się sytuacja rozwinie - jeśli będzie go broniła a Ciebie się czepiała to pieprznij jej telefonem o ścianę tak żeby się rozpierdzielił żeby pokazać dominancję. Jak to nie pomoże waszemu związkowi to już nie wiem co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możesz
@saser91 napisałem, że uważam to że go oszukała za słabe, ale znam podobne historie i wiem, że takie kłamstwa biorą się z tego, że ludzie tacy jak OP regularnie czegoś zabraniają, co jest równie niedopuszczalne
@saser91 wiemy też, że napisał że by jej na to nie pozwolił. Dla mnie to jest wystarczające bo partner nie ma prawa nam niczego zabraniac. Może nam jedynie powiedzieć, że się to mu nie podoba i wtedy po naszej stronie leży piłeczka: albo gdzieś idziemy i dobrze się bawimy albo zostajemy bo zależy nam na komforcie drugiej osoby.
Dodam jeszcze, że gość nie miał partnerki na wesele i poszła z nim w tajemnicy przede mną na to wesele jakiś czas temu. Wiadomo, żebym się nie zgodził.


@AnonimoweMirkoWyznania: no co ty, przecież to zupełnie normalne, ale trzeba było jeszcze ich podwieźć/przywieźć z wesela

W sumie nie wiem po co pytasz... dostaniesz 30 randomowych sposobow a Ty przeciez chcesz z nia zostac. Sprobuj zaufac. Najwyzej sie przejedziesz.
Sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa. Jesteś dla niej tylko kolejnym portem w drodze do ziemi obiecanej na morzu którym jest życie. Jeżeli szuka wrażeń po za związkiem i odstawia taką akcję, to wiedz że nie jesteś dla niej już wystarczający. Znalazł się ktoś atrakcyjniejszy, a ty najwyraźniej nie spełniasz jej potrzeb. Walka o taki związek nie ma najmniejszego sensu więc otrzezwiej. Miej w sobie godność i olej tę karynę.

Pozdrawiam cieplutko.
źródło: comment_iX8H2WjElu6o3sdQYqv3XJ5u08PJ5QOs.jpg