Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna szpieguje mnie na każdym możliwym kroku, strasznie zaczyna mnie już to irytować. Nic nie mam do ukrycia ale wydaje mi się ze każdy zasługuje na odrobine prywatności w życiu. Czy wasze drugie połówki tez systematycznie jak zostawicie niewylogowanego Facebooka z premedytacja trzepią wszystkie możliwe konwersacje w poszukiwaniu czegoś co mogłoby wam zaszkodzić ? Sam nie wiem czy to tak już jest z tymi babami czy to objaw jakiejś choroby psychicznej ?! #zalesie #rozowepaski
  • 29
@efceka: Może coś w tym jest bo już sam nie wiem jak sobie to wytłumaczyć i skąd to się bierze kiedy naprawdę człowiek nie ma czasu w życiu dla siebie samego a gdzie tu czas na jakiegoś typu zdrady czy tam inne aferki ...
@bartas009: no to jest raczej objaw jakiejś manii. W normalnym zdrowym związku raczej nie szuka się na siłę czegoś żeby zagiąć swoją drugą połówkę. Ja bym ostrożnie rozwazyla wycofanie się jeśli laska nie jest w stanie iść po rozum do głowy.
@Profeszjonal_Fotographer: No tu masz racje bo raz była akcja po której miała prawo się zdenerwować ale tak samo było w druga stronę tez się zawiodłem na niej a jednak nie robię takich rzeczy jak ona i mam do niej wydaje mi się dużo większe zaufanie niż ona ona do mnie ... mi się wydaje ze to zależy od osoby i charakteru jej już to nie przejdzie a problem będzie tylko narastał
@bartas009: Narastać nie będzie, jak w pełni zaufa. Moja też mnie zawiodła parokrotnie, sama od siebie nic nie powiedziała jak pytałem, messenger wyjawił tajemnice "flirtowania" z nowymi kolesiami z każdej nowej pracy.
Byłem zły, ale po dojściu do porozumienia ona obiecała być szczera, ja obiecałem nie ruszać jej telefonu.

Rok spokoju (nie tknąłem jej telefonu ani razu, mówiła jak gdzieś wychodzi, czy z kimś pisze czy cokolwiek więc byłem spokojny), po
@Profeszjonal_Fotographer: Dzięki za dobra radę postaram się tez zmienić bo czasami jestem tak przybity życiem i problemami ze z boku może to tak wyglądać jak napisałeś ze się odcinam, a tak naprawdę nie jest i może dlatego zaczyna mnie szpiegować bo coś zle ona czuje. Twoje spostrzeżenia i pogląd na dana sytuacje są bardzo trafne i życiowe wiec wezmę sobie je do serca i postaram się to naprawiać póki nie jest