Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi może podpowiedzieć kim dobrze jest zacząć w #tibia teraz? Coś kiedyś bardzo dawno temu grałem, ale nigdy pro, najwyższy lvl to ~22. Nie myślałem o OTSach bo tam za szybko to idzie i wolałbym raczej optional pvp (nie ogarniam tam zbytnio i zawsze mnie zabijali). Ktoś coś poradzi? Grywam głównie solo i pve
  • 17
@Ramboobambo ja w mmo 2d nie gram , bo mija sie dla mnie to z celem byc kwadratem i bic prostokaty , rozumiem kiedys byl na to szal ale teraz jak rynek mmo sie meeega rozwinal zostawac albo co gorsza zaczynac w to grac jest po prostu dla mnie nie pojete :)
@vieniasn nie rozumiem :) no rynek sie rozwinal jest mnostwo dobrych tutylow w ktore warto zagrac , nie rozumiem po prostu fenomenu tej pikselowatej gry , no chyba ze to twoje pierwsze mmo i chcesz sie oswoic:d
@Agbar: nie graj na optionalu, wejdź na antice. Teraz nie mam czasu motywować mojej rady ale napisz pw, to wyjaśnię dlaczego to jest najlepsze rozwiązanie ;D
@magnat32 nie, nie jest to moje pierwsze MMO. lvl 28 here więc swoje w życiu ograłem, od WoWa po ragnaroki, mu, maple story...
Szukam czegoś co pójdzie na starszym lapku bez większych problemów oraz wymaga trochę grindu i wolności. Minecraft i Factorio aktualnie ograne i jakoś nie mam ochoty siadać na nowo. Stąd padło na piksele
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quarox: black desert próbowałem ale mnie nie wciągnęło. Eso kiedyś dawno temu grałem... Ale nie kojarzę czemu zakończyłem.
Jak to w pvp nic się nie traci? Exp, skill i plecak+czasem coś z eq, nie? Poniżej 20 to zawsze było dużo, a dalej nigdy nie zaszedlem :-P