Wpis z mikrobloga

k---a najgorsi ludzie dla mnie to tacy co k---a dają j-----e o to jak joint się jara, jak jest skręcony albo jak wygląda no k---a jak nie jest j-----m cukierkiem i się pali to jest git, i tyle niektórzy to k---a potrafią się p-------ć o backwooda no do c---a xDDD
#narkotykizawszespoko
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RoliPierwszyiRoliDrugi: ie umiesz używać argumentów harnaś a dobry craft to jak spliff z resztki zielska a backwood z 8g, nie kązdy umie kręcic wedlug tego jak ty widzisz idealnego bata, ważne żeby się palił za resztę odpowiada sort a nie sposób
  • Odpowiedz
@RoliPierwszyiRoliDrugi: ie umiesz używać argumentów harnaś a dobry craft to jak spliff z resztki zielska a backwood z 8g, nie kązdy umie kręcic wedlug tego jak ty widzisz idealnego bata, ważne żeby się palił za resztę odpowiada sort a nie sposób


Jak jest c-----o zrolowany to się c-----o pali. Zresztą po co ja się produkuje. To jak rozmowa z szympansem. C--J WAZNE ZE SIE JARA.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darkejas: @RoliPierwszyiRoliDrugi: a ja tam lubię jak gibonek jest ładny i zgrabny. Kiedy oprócz właściwości użytkowych ma też prezencję. Moim zdaniem to jak z dziewczynami. Możesz r----ć ładną, zadbaną dupę, albo ulaną, zaniedbaną Karyne. I tu i tu możesz wsadzić benis into wedżajna, ale w tym pierwszym przypadku jest o niebo lepiej xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darkejas: taki jest jak najbardziej OK. Ale jak czasem widzę jointa 5cm długości i 3 średnicy to mi się płakać chce xD chociaż pamiętam, że jak sam pierwszy raz kręciłem grubo ponad 10 lat temu, to musiałem gwizdek nitką obwiązać, bo wypadał. Była to już któraś z kolei próba i bałem się, że lepszy już nie wyjdzie xD
  • Odpowiedz