Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: Tak wygląda. Ale mnie szczerze mówiąc #!$%@? jak szpital wygląda, a obchodzi mnie jak zorganizowana w nim jest praca. Bo chcę być w nim jak najkrócej, niezależnie czy jest ładny czy brzydki.
Byłem w brzydkim na zabiegu i wszystko trwało 3 dni i jestem zadowolony.
W ładnym i nowoczesnym mnie kisili 1,5 tygodnia na głupich badaniach, bo były zastoje że po 1,5 dnia mi nie robili żadnego badania, bo
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: prawie 1000 plusów a na zdjęciu w porównaniu z wieloma szpitalami w Polsce mamy luksusowe warunki po remoncie xD Ludzie myślą, że wszystkie szpitale w Polsce zostały wybudowane w ostatnich 5 latach i mają podwieszane sufity, i ledowo podświetlane ściany? W wielu miejscach sypie się tynk, pacjenci muszą uszczelniać zimą okna swoimi ręcznikami a do łazienek lepiej nie wchodzić.
Daj bóg takie warunki jak ze zdjęcia, jeżeli tylko pracowałby
  • Odpowiedz
@terr0r_dr0ne: @czlowiekbutelka: Jak chcecie czegoś mocnego to polecam przejść się na Uniwersytecki szpital w Krakowie - klinika psychiatrii, ul Mikołaja Kopernika 21a. Na zwyczajną rejestracje na dół, nie polecam się zapisywać bo dogadanie się jest cudem, ale sam wygląd nadawałby się do niejednego filmu. Strach pomyśleć jak to wygląda w nocy po zgaszeniu świateł xd
  • Odpowiedz
@dudi-dudi Różne są priorytety, polski rząd kupuje (wynajmuje?) flotę odrzutowców którymi się wozi prywatnie. Szwecja kupuje 6 takich jako ambulanse na wielkie dystanse:
Saeglopur - @dudi-dudi Różne są priorytety, polski rząd kupuje (wynajmuje?) flotę odr...
  • Odpowiedz
@Esterhase: taaa albo Cię wycyckają i spędzisz w szpitalu cały #!$%@? weekend mimo że z powodzeniem by cię mogli wypuścić w piątek.

Brzydota i sypiące się mury to ogólnie mentalność wschodnia. Byłem w JINR w Rosji (Dubna), miejsce gdzie otrzymano łącznie 8 nowych pierwiastków transuranowych. Używają tam aparatury za miliony dolarów, sam odczynnik używany jako cel bombardowania (Ca-48) kosztuje ponad 200,000$ za 1 gram. I jak tam wygląda? Obdrapane ściany,
  • Odpowiedz