Wpis z mikrobloga

Wracam do Was z garścią informacji...

Przez ostatnie kilka dni nic nie wrzucałem, bo pogoda, bo nie miałem kiedy, bo mi się nie chciało jechać na miejsce budowy, ale dzisiaj jestem!

W ostatnim tygodniu trwały prace ziemne(?) Ich efektem jest to.

Wydaje mi się, że to wystające z kałuży to są pręty zbrojeniowe, ale proszę o głos naszego Wykopowego eksperta od budownictwa @Irecky

Jeszcze trochę prętów (nie mam pojęcia, po co robią takie tunele, może tutaj także odpowie ekspert Irecky)

I cała masa prętów

Do tego też jest tabliczka informacyjna, ale nie wiem, czy mogę ją tak publicznie tutaj wstawiać.

Sąsiad twierdzi, że to będzie sklep Cezar (pierwszy raz o takim słyszę).

------

Zapraszam do obserwowania tagu #budujmarketzwykopem - relacja z budowy marketu w mojej okolicy
Endorfinek - Wracam do Was z garścią informacji...



Przez ostatnie kilka dni nic ni...

źródło: comment_wBq0pn9jeYjNz2ObIgJ5k4l5LWihlUGG.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Endorfinek: Tablica informacyjna na budowie jest właśnie po to w widocznym miejscu, żeby pod żadnym pozorem na nią nie patrzeć. Zawarte tam dane to tajne hasła, nie można więc oglądać, a co dopiero uwieczniać… a pokazywać publicznie to już w ogóle;)

Myślę że nikt by się nie obraził, w końcu to żaden wstyd budować coś sobie albo komuś projektować
  • Odpowiedz
@Endorfinek: wystające pręty z kałuży to zbrojenie pod słupy, tak zwane stopy fundamentowe (chociaż nie wiadomo, może w tej wodzie jest cała ława, a te pręty to przedłużenie fundamentu z którego będzie słup)

"tunele" to zbrojenie pod ławę fundamentową.

Cała masa prętów to siatki zbrojeniowe - zgrzewane pręty w siatkę.
  • Odpowiedz