Wpis z mikrobloga

@Adamerio: @Voltaire: a co z asortymentem, który jest jeszcze w sklepie? Byłem dwa razy i wygląda jakby szabrownicy tamtędy przeszli. Nie wszystko jest jednak na promocjach. Możliwe, że w ostatnich dwóch tygodniach wszystkiego zechcą się pozbyć dając jakiś tam upust cenowy na każdy produkt, czy wywiozą to do jakiś magazynów?
@LeeBee: osobiście bym upolował jakieś whiskey. W moim rodzinnym mieście jest normalne tesco, ale też wietrzą magazyn i stał sobie np Balantines 15 letni ciachnięty o 50 % co dało cenę 90 ziko za 0,7. Nie wiem jednak ile zostało na dziale alkoholi w Rzeszowie i pewnie zastanę już puste półki xD Widziałem jakiś tydzień temu kilka sztuk kilku/kilkunasto letnich trunków, ale ciągle w stałych cenach. Dlatego kminię czy przypadkiem nie
@keyoo0 hmm mieszkasz w stolicy kebaba i deweloperki. Mam pewną wizje na ten teren. Wytną wszystkie krzaki w okolicy, postawią kwadratowe bloki pewnego dewelopera na h ogrodzą brzydkim płotem a na środku osiedla postawią pomarańczową budke z kebabem ( ͡º ͜ʖ͡º)