Wpis z mikrobloga

dwa pytania od lamusa fify 19

jak zrobic zeby gosc wychodzil na wolne pole jak mam pilke do podania prostopadlego?

i drugie: jakim przyciskiem sie przepychac?

#fut
  • 22
@dulux23: ale jak kieruje galke jak przeciez wtedy mam pilke przy innym zawodniku? :D L1 + X spoko, ale L1 + trojkat gora jeszcze lepiej czasami, poza tym nie z L2 to podanie?
@dulux23: bede probowal, bo wszedzie widze, ze to graja, a ja lamus nie potrafie :D a i tak w ostatnich miesiacach 19 bardzo rozwinalem swoja gre ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomyslec, ze z tamta archaiczna gra udawalo mi sie wbijac S3/G1 xD
@iti1986: ja to nawet mam chęci żeby pograć ale to już bezcelowe totalnie. Odebrałem nagrody w czwartek tydzień wstecz i chyba więcej nie zalogowałem. Kurde odpaliłem 2k punktów na weekendowke, w której nie zagrałem ani jednego meczu to do kolejnej się już nie złapie nawet :p
@bart0sz: mnie kusilo zeby zagrac teraz albo za tydzien, ale pomyslalem, ze mialbym grac troche na sile az 30 meczow to wtedy mi przeszlo, sbc nie ma, nie ma nic ciekawego w paczkach, w pickach czaja sie trappy i ter stegeny - dziekuje za to :D dlatego podziwiam tych, ktorzy cisna jeszcze caly czas, a jak gram kilka meczow DR i widze, ze goscie mocno cisna krokietami itp to mam beke
@iti1986: zalogowałem się dziś odebrać nagrody i kurde nic, ani jednego meczu nie rozegralem w ubiegłym tygodniu. W sumie z paczek nic nie leci to nie ma czego żałować.
@bart0sz: no ja zagralem wczoraj z 4-5 meczow z dupy, wygralem te 3 do draftu, wypadla paczka za tygodniowe i byl w niej rashford 88 if i pomyslalem "o fajnie, ale na #!$%@? mi on?", draft zagralem, bo tam fajnymi roznymi kartami mozna pograc - gdyby nie drafty to bym fify nie wlaczyl
@iti1986: ja to nawet ostatniego dnia futties kupiłem z 20 informow, schary głównie, jakieś davidy silva i Bruno fernandesy żeby może jeszcze ikonę zrobić jakąś, a tu się nawet nie chce zalogować xD