Wpis z mikrobloga

@LemurChmur: gitara jest ogolnie spoko, tylko przetworniki gowniane, planuje wrzucic pod most cos lepszego, ale i tak malo na niej gram, mam jeszcze inne wiosla, ta kupilem bo mialem kaprys na 7 i fan fret i nie chcialem wydac pierdyliarda. A jak na swoja cene to brzmi poprawnie, najwiekszy minus to ze mega glosno brumi.
@meshack: Kupiłem ją bardziej żeby przetestować pijane progi i 8 strun, ale nie sądziłem że będzie taka niegrywalna. Przetworniki w ósemce są beznadziejne nawet jak na gitarę za te 650 pln. Są tak przegrzane, że przesterowują nawet na cleanie. Progi wychodzą z boku i są ostre w #!$%@?. Jak na niej gram bez wpięcia się, to ma takie głuche brzmienie, jak jakiś karton. Myślałem czy by jakoś jej nie ogarnąć, ale
@meshack: Dopiero po paru miesiącach wydałem ostateczny werdykt. Jakoś wcześniej się łudziłem, że może da się coś z tym zrobić tanio. A poza tym przydaje się czasem jak piszę muzykę i mi brakuje struny i jakieś pomysły sprawdzam. To moja jedyna gitarka extended range. Kij, teraz zbieram już tylko na high-endowe wiosło.
@meshack: Jaaaaaki to jest zajebisty wzmacniacz. Kiedyś się nawet zastanawiałem, czy nie kupić sobie nawet nie tyle, jako backup, co żeby mieć po prostu coś innego. A to gada jak złoto. Za 9 stów to jak za darmo.