Wpis z mikrobloga

Pytanie do palaczy, tzn chciałam napisać śmierdzieli. Dlaczego lubicie śmierdzieć? Smrodzić dookoła siebie, smrodzić innym, zasmradzać przedmioty i rzeczy dookoła siebie, oraz żyć w tym cuchnącym świecie? To takie fajne cuchnąć i gnić od środka?
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #papierosy
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brzytew: Fakt faktem, że tu masa ludzi pali. W poprzedniej pracy byłem jedyną niepalącą osobą i #!$%@?ło mnie to, że latają ciągle na przerwę na szluga, jak tak przez dzień poleci 10 razy to godzinną przerwę ma gratis..
  • Odpowiedz
@Mzl02: nikt nie lubi palenia. Każdy z nas palaczy ma jednak ogromną chęć zapalić, która znika po skończeniu papierosa. (nałóg - tego nie zrozumiesz, bo to logicznie nie ma sensu).
  • Odpowiedz
Pytanie do palaczy, tzn chciałam napisać śmierdzieli. Dlaczego lubicie śmierdzieć? Smrodzić dookoła siebie, smrodzić innym, zasmradzać przedmioty i rzeczy dookoła siebie, oraz żyć w tym cuchnącym świecie? To takie fajne cuchnąć i gnić od środka?


@Mzl02: Nie zesraj się.
  • Odpowiedz
pytanie do idioty: po co zadajesz glupie pytania? Nie odpowiada, to zamknij dupsko w piwnicy i tyle. Nikt Ci nie kaze przebywac z ludzmi. Pajacerka.


@owieczkarnia: Wow, ale jej pojechałeś Janusz, prawdziwy mistrz ciętej riposty, taki błyskotliwy.
  • Odpowiedz
@WszeborWlostowic: a co mam napisać? Palę od dwudziestu lat, bo się uzależniłam i ani plastry, ani tabletki, ani e-papieros, ani żaden wynalazek ludzkości mnie od palenia nie odwiódł, mam słabą silną wolę, zaczęłam za wcześnie, mam psychikę podatną na uzależnienia, stresogenną pracę i lubię ciągnąć? To się pojawi fala dobrych rad typu "a próbowałaś medytacji?". Tak, kurła, mam w ciul czasu i leżę na forsie, więc będę go marnować na
  • Odpowiedz
a co mam napisać?


@Marysienka84: Nic, sama napisałaś, że nie masz obowiązku rozśmieszania wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te żarty palaczy z palenia to ten sam poziom, co żarty studentów, że hehe pili browary zamiast uczyć się do sesji. Nudne to, stare, oklepane.
Fajnie, że masz dystans do siebie i tak dalej, nie mam nic do Ciebie, żartuj jeśli lubisz, ale takie frazeso-żarty sprzed 30 lat
  • Odpowiedz
@Mzl02: Pozwala to łatwo określić z kim ma się do czynienia.
Taki palacz w obecnych czasach gdzie wiadomo o ich szkodliwości to typ bez własnej woli, podatny na wpływ innych ludzi szukając u nich atencji a z drugiej strony samolubny i niemyślący o innych którym nie chce się przypodobać to im smrodzi bo ma na nich #!$%@? gdyż to też jest forma wybicia się u innych czując się lepszym od
  • Odpowiedz
  • 0
Może palą dla efektu? XDDD chociaż jak ktoś pali więcej niż 1-2 dziennie to sam nie rozumiem, bo nie ma już wtedy efektu
  • Odpowiedz
@Mzl02: mam takie same zdanie. Palacze = śmierdziele. Ogólnie nienawidzę zapachu dymu i dymem rozprowadzanego, od tego z komina po jakieś świeczki zapachowe i kadzidełka. Tfu
  • Odpowiedz