Wpis z mikrobloga

Ostatnio zamówiłem kilka paczek yerba mate, poniżej krótka recenzja(tylko nie bijcie :D):
Amanda Con Hierbas - jedna z najlepszych jakie piłem jak dla mnie na równi z Cruz De Malta Boldo Y Menta
Union Hierbas Serranas - tak samo bardzo wysoko ją oceniam, smakuje jak lekka miętowa herbata
Taragui Marakuja Tropical - bardzo przyjemnie pachnie, smak ma nawet ok, ale nie moje klimaty więcej nie kupie.
Taragui Oriental Naranja - pierwsze wrażenie jak ją powąchałem - pachnie jak CIF, smakuje jak bym jadł samą skórkę z pomarańczy, była taka dziwna że robiłem ją codziennie aż zeszło całe opakowanie 0,5kg :D. Więcej nie kupie, nie moje klimaty.
Rosamonte Con Palo - szczerze to zamówiłem bo często wymieniana koło Amandy jako jedna z najlepszych, więc kupiłem całe 1kg - pełno gałązek, mocny posmak siana i nie przypomina w smaku Amandy. Nie polecam
Pajarito Menta Limon - powąchałem susz - o #!$%@? AMOL - zalałem susz - o #!$%@? rzeczywiście AMOL. Najgorsza yerba jaką dotąd piłem. Bardzo nie przyjemny smak i posmak. Nigdy więcej tego nie kupie.
Po za tymi miałem jeszcze Cruz De Malta Boldo y Menta - imo jedna z najlepszych, Amanda Despalada - dobra tylko strasznie mocna - dla mnie za mocna.
Chyba nie jestem miłośnikiem owocowych yerb - jak dla mnie najlepsze są ziołowe/ziołowo-miętowe i klasyczne ale liściaste.

#yerbamate #yerbamatewykopclub
  • 2