Wpis z mikrobloga

Wyśwetliła mi się dziś aktualizacja dla xiaomi redmi note 5, zaczęłam ją instalować i tu pojawił się problem, od półtorej godziny wyświetla mi się fastboot. Trochę się martwię, że może to mieć związek z zepsutym przyciskiem głośności, który przez większość czasu wciska voice down. Może ktoś bardziej ogarnięty jest w stanie stwierdzić, czy panikuję, czy też powinnam coś z tym zrobić po takim czasie?
#xiaomi #telefony #android #kiciochpyta #pomocy
multi_multi - Wyśwetliła mi się dziś aktualizacja dla xiaomi redmi note 5, zaczęłam j...

źródło: comment_3iPiJ1JA1YWpclTSha592uBqjnYl8ChJ.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@multi_multi: Długo przytrzymaj przycik wyłączenia. Jak się wyłączy to wciśnij i trzymja vol + i vol - i podłącz do ładowania. Jak się pojawi logo MI to możesz puści oczywiście.
  • Odpowiedz
@multi_multi: Poprzez wciśnięcie vol+ oszukałaś tryb kombinacji power i vol-. Dzięki czemu telefon nie włączył się do "króliczka" tylko włączył się normalnie. Co nie zmienia faktu jak korzystasz z telefonu który ma zepsuty przycisk ?hehehe
  • Odpowiedz
@multi_multi: Na przyłość jak nie będziesz miała ładowarki przy sobie a zrobi Ci się "króliczek" to możesz wcisnąć i przytrzymać vol+ vol- i po chwili power. Też się włączy.
  • Odpowiedz