Wpis z mikrobloga

@Radek41: Jak Xbox będzie dawał takie promki to dla mnie wybór konsoli jest prosty ( )
Chociaż ja miałem aktywnego game passa ultimate z poprzedniej promki gdzie sumowało długość live golda + zwykłego game passa do września 2020 i musiałem użyć 35 kodów żeby przedłużyć maksymalnie jak się da.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radek41: a cóż to za promocja była? :D
Ja niestety tylko do października tego roku, bo #!$%@? przy przechodzeniu na Ultimate ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Edit/
Przeczytałem już w innym poście jak to zrobiłeś i w sumie nie pomyślałem żeby zgarnąć kilka kodów, więc wziąłem tylko jeden. :(
@robertos76: Dawali klucz do Game Passa na PC, dało się go użyć aby przedłużyć Game Passa Ultimate. Tylko Microsoft nie przewidział, że ludzie będą robić nowe konta i zmieniać IP dzięki czemu mogłeś na dobrą sprawę dorwać kilkanaście kluczy.

Ja takim sposobem wydłużyłem game passa ultimate do maksimum, czyli 3 lat.
@Zwanek: przedłużały, ale tylko o 20 dni (trzeba było więcej sobie wygenerować, żeby wbić wrzesień 2022)

jak nie miałeś, to dawało po 2 miechy wersji na PC i potem migracja

@theoforos1: i myślisz, że przez najbliższe 3 lata będą co chwila promocje po 4zł? xD choć rozumiem, jeśli jesteś uczniem gimnazjum, to łatwo w to uwierzyć