Wpis z mikrobloga

Witam, szukam telefonu do 1500zł, najbardziej mi zależy na tym by bateria działała jak najdlużej oraz żeby sie nie ciął.
Myślałem nad kupowaniem mi9 z chin albo samsungu a70. brałbym chinola ale boje się o to że po roku bateria siądzie i bedzie sie rozładowywała w 3 godzny. W gry nie gram, siedze na internecie i czasami cos na komórce obejrze, jakis serial czy cos. Jesli jest jakis telefon za jakies 300zł wiecej to moge dorzucić ale wolałbym nie.
#smartfon #telefony #telefon #elektronika
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comer123: szczerze to wolałbym telefon bez ramek, ale o iphone też myślałem, ale z apple to nie ma tak że odcinają dostęp do aktualizacji po jakimś czasie? czy to nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
@buglin: z tego co mi przemknęło kiedyś to ten iPhone ma mieć aktualizacje do 2021. Nie wiem czy tylko do nowego softu czy w ogóle - ale raczej od latek związanych z bezpieczeństwem nie odcinają.
  • Odpowiedz
  • 0
@buglin Mi9t z gearbestu za 270$ masz teraz. Bateria 4k, aparat praktycznie to samo co w mi9 zwykłym, amoled, zajebisty wygląd bez wcięć i cena 1000zł pięć stówek masz w kieszeni a widzę że na kasie ci zależy. Moim zdaniem będziesz mega zadowolony.
  • Odpowiedz