Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem z dziewczyną ponad 6 lat. Ostatnio z naszej rozmowy wynikło, że "jak każda kobieta lubi być dominowana w łóżku". Faktycznie czytała jakieś tam książki o tej tematyce. Natomiast w łóżku zazwyczaj to ja muszę wychodzić z inicjatywą stosunku, a seks oralny to już naprawę święto z jej strony. Teraz jak już wiem co ja kręci, może ma ktoś jakieś wskazówki, jak zacząć taka przygodę z dominacja? Nie chodzi tu o wiązanie i klapsy, ale czy jakieś ciągnięcie za włosy itd? #seks #zwiazki #rozowypasek #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Typowa laska jest typowa. Jak słyszę takie teksty to mi się śmiać chce, bo zazwyczaj to są projekcje szarych myszek, co się za dużo zmierzchu czy innego greja naoglądały i dla nich DOMINACJA to chyba ruchanie przez wilkołaka, bo na pewno nie szeroko rozumiany "ostry seks". Srać mi się chce ze śmiechu na niektóre wyuzdane laski, jak sobie przypominam kogo zgrywały w całodniowej grze wstępnej, a jak to wyglądało kiedy
Pobierz bezbekpol - @AnonimoweMirkoWyznania: Typowa laska jest typowa. Jak słyszę takie tekst...
źródło: comment_mYnKzMncMxUp0Lu6Xg4YVZ0Eq6A9LQN5.jpg