Wpis z mikrobloga

@Logan00: No sory, ale prawie nikt kto głosował na pis 2015 nie wiedział, że będzie jakieś pińcet czy coś, więc to o sprzedaniu to po prostu nie jest prawda. Obrażanie ludzi do niczego nie prowadzi i takie teksty idealnie się wpasują w spór: zwykli Polacy vs zgniłe elity, które pogardzają biednymi ludźmi dla których 500 zł to dużo, a na tej narracji telewizja reżimowa jedzie od ostatnich wyborów i ona
  • Odpowiedz
Nie, podobnie jak nie uwzględniają też rosnącej inflacji. Czyli kwota za którą sprzedano kraj jeszcze mniejsza. I to jest w tym najgorsze. ( ͡° ʖ̯ ͡°) @edek_wladca_kredek:


@SkrajnieZdegustowany: włąśnie niestety w tej inflacji jedyna nadzieja... Mówię to z bólem kogoś, kto patrzy jak te jego odłożone kilkadziesiąt tysi topnieje. PiS w końcu przegra wybory. O ile nie wierzę, że jakaś siła, która może realnie
  • Odpowiedz
@Logan00: No i jak jesteś taki mondry to niby na kogo mam zagłosować, żeby nie było rozdawnictwa? Jedyna opcja to Kąfederacja, ja pewnie zagłosuję, ale to straszliwa szuria, a cała reszta zgodnie uważa, że 500+ jest super.
  • Odpowiedz
@kubson93: Tyle masz do powiedzenia. Za PO było 50 mld deficytu. Teraz jest 20 mld z 500+. Gdyby nie było 500+ mielibyśmy nadwyżkę budżetową. Co można było by przeznaczyć na służbę zdrowia i szkolnictwo. Tak przejadamy. Ale co musiało być za PO jak tam bez 500 plus deficyt był ponad dwa razy większy.
  • Odpowiedz
@paul-frenstain: Jedyne co odczuwam w związku z tym to rosnąca inflacja. Owszem sukcesem jest zwiększenie poboru VAT. Jednak wolałbym żeby obniżono mi podatki niż żeby rozdawać socjal. Wybacz, ale nie będę pochwalał idiotycznej propagandy tego rzadu
  • Odpowiedz
@kubson93: Też bym wolał obniżkę podatków. Mnie interesują liczby. Co ze wszystkich rządów od początku to najmniejszy deficyt jest za PiSu. Zresztą jak Pis rządził w 2007 roku deficyt też był niski. Deficytu nie powinno być wogule. Zresztą inflacja jest wysoka w całej Europie, przez zmiany klimatu. Głos oddaję na Konfederację.
  • Odpowiedz