Wpis z mikrobloga

@Lodz: #rozdajo
Tak się złożyło, że jesteśmy gospodarzem mistrzostw Europy w siatkówce kobiet. Mamy do rozdania 10 poczwórnych zaproszeń na najbliższą sobotę - zagrają Polska z Portugalią i Słowenia z Belgią. Miejsce: Atlas Arena, czas: od 18:00. Napiszcie w jednym zdaniu, dlaczego chcecie iść pokibicować. Jutro o 12:00 zamykamy licytację i wybieramy najfajniejsze naszym zdaniem odpowiedzi. Wejściówki będą do odbioru w Pasażu Schillera w godzinach 8-19. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lodz #siatkowka #polska
  • 43
  • Odpowiedz
@Lodz Zabrałem już kobitę na mecz naszej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata U20 w Piłce Nożnej to teraz czas na siatkówkę, niech się edukuje ze sportu, zwłaszcza, że będzie można znów pokazać światu jak pięknie w Łodzi wypada doping ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Lodz: Chętnie podarowałbym takie wejściówki moim rodzicom i teściom, jesteśmy rodziną od miesiąca i przydałaby im się galanta integracja, nie jakiś siajowy wypad do teatru albo posiadówa przy gołdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lodz:
Z chęcią zabiorę narzeczoną i ich rodziców i pokibucujemy razem ( na U20 było wzorowo razem) , a wiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak załatwię takie wzorowe bileciki to teściu i teściowa będą zadowoleni i lepszym okiem na mnie spojrzą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nigdy nie byłam na meczu siatkówki, a zawsze chciałam poczuć tę niesamowitą atmosferę na trybunach, bo kibicowałam do tej pory tylko przed ekranem telewizora ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lodz: Dej mnie człowieku te bilety, bo jako naczelny amator piłki siatkowej kobiet będę w stanie lepiej pokierować drużyną z trybun niż jakiś tam trener i doprowadzić do zwycięstwa!
  • Odpowiedz
@Lodz: W życiu nie byłem na meczu siatkówki więc jak już mam na jakiś iść to niech to będą emocjonujące rozgrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może nawet różową zabiorę jak będzie grzeczna xd a jak nie to 3 mireczkow się zabierze xd
  • Odpowiedz