Wpis z mikrobloga

Chciałbym rozpocząć coś w rodzaju łańcuszka z waszymi najbardziej przypałowymi/żałosnymi sytuacjami które odbiły się na psychice i do teraz was nawiedzają ( ͡° ͜ʖ ͡°).To ja zacznę:
Miałem koło 11-12 lat i brałem kąpiel.Kąpiu kąpiu i nagle skręt kiszek, oddychać nie mogę, #!$%@?.exe.Okazało się że zachciało mi się srać.Z racji że byłem mokry i wstydliwy to za #!$%@? bym nie przeszedł nago z łazienki do kibla obok.Patrzę wokół siebie, #!$%@? nie ma niczego do czego bym mógł nasrać a później ewentualnie #!$%@?ć i essa.Patrzę pod baterię wanny, leży pumeks, taki do ścierania martwego naskórka ze stóp.No #!$%@?, yolo nasram na pumeks.Pumeks miał wymiary jakieś 10x5cm, więc jak zawór puścił to pumeks który trzymałem znikł pod falą fekaliów ( ͡° ʖ̯ ͡°).Na szybkości w smutku i płaczu przekładanego strachem złapania w tak dziwnej i przypałowej sytuacji(XD) opłukałem pumeks, siebie i wanne, wytarłem się i poszedłem spać.Rano jak wstałem umyć zęby zamarłem.Mame se #!$%@?ła pięty pumeksem który wczoraj wieczorem całkowicie osrałem.Do dzisiaj mnie ta sytuacja nawiedza (,)
#gownowpis #heheszki #pasta #mirkoopowiadania #pytanie #przegryw #przemyslenia
  • 16
@Vantablack: mocne XD
@PrawicowyKryptoGej: miałem takiego ziomka w przedszkolu.Sam byłem #chad i kierownik grupy.Ziomek sie zesrał w gacie, to pani poszła go przebrać do kibla.Mija 10 minut, nie wychodzą, mija 15 wciąż nic.Nagle #!$%@? wybiega całkowicie nago, z fiutem na wierzchu i zaczyna uciekać a babka lota za nim XD.Ganiała się z nim dobre 10 minut, właził pod ławki, biegał wokół tych ławek, koniec konców złapała go na boisku, gdzie
@Szalaputka Jak byłem w 1 klasie, w pewien wtorek zachciało mi się mocno srać. Na jednej lekcji puściłem hehe bączka. Nie. To nie był Bąk to było gówno. Po jakimś czasie zacząłem czuć że mam coś w gaciach. Akurat był dzwonek na przerwę to idę do kibla, zdejmuję gacie, patrze a tam gówno. Odrazu panika co robić co robić. I wiesz co zrobiłem? Zostawiłem to gówno w gaciach i poszedłem na lekcję