Wpis z mikrobloga

@SirBlake: @Zuben: @insomnia_: @Tynkarz: Nie wiem skąd zdziwienie i skąd taka nienawiść do tzw. "antyszczepionkowców", bo nie można szczerze popierać Korwina i jednocześnie popierać przymusu szczepień, który jest faszyzmem w najbardziej krystalicznej formie (#!$%@?ąc w ogóle od tego czy szczepionki szkodzą czy pomagają). Jeżeli obywatele nie będą mieli kontroli nad tego typu procederami to stajemy się tylko świnkami doświadczalnymi dla władzy, która w tym momencie może podać pod
@Jah00 Demokracja w Polsce i w wielu innych krajach nigdy nie będzie "dobrze" funkcjonowała więc zgadzam się z tobą, że na nią nie zasługujemy.

Z tym szczepieniem to tak trochę prawda, lecz wolność polakom nie przysłuży bo są głupi jak but i nie wiadomo co by odwalili z taką swobodą.

Jeżeli ktoś chcę się odnieść do mojego komentarza to już zapewniam, żeby ktoś palców nie musiał męczyć:Tak obraziłem sam siebie nazywając się
Zdowie społeczności lokalnych i globalnych > wolność jakiegoś kuca, który nie chce się szczepić.


@DizzyEgg: Musiałbyś podać jakiś dowód na związek pomiędzy zdrowiem obywateli, a przymusem szczepień. Po drugie nie chodzi o tylko o moją wolność, ale o zasadę, o wolność w każdej dziedzinie i dla całego społeczeństwa. Wolność daje zawsze lepsze efekty w każdej dziedzinie, bo ludzie są zmuszeni do samodzielnego myślenia i uczą się, a władza to nie są
stop nop to kretyni szczerzący anty-naukowe bzdury, nic do ich pustych łbów nie dociera.


@guest: Ponownie: nie ma to kompletnie żadnego znaczenia. W prawie nie znajdują się tezy naukowe czy też pseudonaukowe ale zasady funkcjonowania społeczeństwa.
nie ma to kompletnie żadnego znaczenia


@Jah00: ma. zwłaszcza jak mamy napływ emigrantów z ukrainy gdzie szczepienia raz są a raz ich nie ma.
i bez epidemii nfz sobie średnio radzi.