Wpis z mikrobloga

@vrillion: ja szczerze pograłbym po prostu czyms prostym, nie chce mi sie #!$%@? np z petem i jego ustawianiem bo ktos mnie zwyzywa od huntardów, dawno w nic nie grałem i szukam po prostu czegoś żeby usiąść sobie po ciezkim dniu wieczorkiem, pograc 2-3h, pogadac z jakimis ludzmi z gildii itd, hunt mnie tez zwyczajnie juz nudzi bo doslownie cale zycie nim gralem(oprocz legionu) i mam dosyć xD pograłbym w sumie
@mistrzek:
Warlock na rdpsa podobny. Łatwy exp, daje radę na pve, świetna sprawa pod pvp przez DoTy i crowd control
Mag podobny. Jeden z lepszych dpsów, dużo CC, jedzenie, portale, Amplify / Dampen Magic, czego chcieć więcej
@mistrzek: ale wiesz o tym, ze tego huntera z bfa oraz huntera z classica to łączy tyle ile nic xd. Zależy do czego to by miała być postać, jak dps i dodatkowo spoko w PVP i spoko w PVE a dodatkowo da Ci fun - to polecam Rouga
@Accidentally: jasne ze wiem, gralem tez huntem w tbc, wotlku, mop i wodzie(bo grałem z przerwami) i po prostu znudził mi się już
zastanawiam się nad lockiem, magiem i palkiem w retri, nie chcę byc jakims top playerem, chce po prostu dobrze sie bawic - glownie interesuje mnie PvP, ale prawdopodobnie niewiele mniej bede grał pve tez
@mistrzek: ja bede grał magiem :p, ale myslałem tez nad warlockiem. ( zdecydowało to, że na bfa dużo grałem lockiem i chcialbym coś nowego) polecam sprawdz sobie tiery itd, kazda postać jest dobra, nawet ostatnio ktos wymyślił sensowny build pod niegrywalnego feral druida. Także nie wiem ja polecałbym Ci tego rogala - zabojca postaci magicznych :) a na instach robi top dps.
@mistrzek: Jak chcesz DPS to absolutnie paladyn odpada. Do PvP średni (jedynie do bicia innych melee się nadaje, do rangedów nawet nie podejdziesz), do PvE... no tak słabo bym powiedział.
No i granie tym też nie jest proste bo w sumie nie masz zbytnio czym atakować, zarzucasz sobie jedynie buffy i bijesz auto atakiem.