Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Naprawdę tego nie rozumiem. Dlaczego mężczyźni w #krakow chowają się za avatarem w internecie i aplikacjami typu #tinder #badoo? Mam 26 lat, nie wyglądam na swój wiek. Wyglądam ciut młodziej, jestem szczupłą blondynką, dbam o wygląd i ubiór. Znajomi dają mi 7/10, a gdy się postaram to i 8/10. Czyli podobno nie jest źle. Bardzo dużo się uśmiecham, jestem kontaktowa i po pracy spędzam dużo czasu wśród ludzi. Po prostu nie siedzę w domu. I co? Od dłuższego czasu starałam się unikać aplikacji randkowych. Postanowiłam, że nie chcę uczestniczyć w upadku kontaktów międzyludzkich na żywo. Naprawdę liczyłam, że nie będę jedyna, że poznanie kogoś w realu jest nadal możliwe. Niestety..
Po wielu miesiącach założyłam tindera - i stało się: od cholery połączeń i rzekomo „fajnych, wygadanych, pewnych siebie” facetów. Tylko dlaczego nie na koncercie, w pubie, w Hexie i w innych typowych miejscach gdzie przewijają się ludzie ? Co się stało z naszymi relacjami? Jakie sygnały trzeba wysyłać, żebyście nie bali się(?) podejść?
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 61
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Możesz sama zagadywać, nawet niezobowiązująco, "poprosić o pomoc w ściągnięciu towaru z najwyższej półki" :)
2. Wielu facetów myśli, że jesteś zajęta
3. Możesz wyglądać na mało przystępną, taką zamkniętą, czyli: wystrojona jak modelka, lecisz szybkim krokiem przez galerię, wzrok zimny - prawie nikt nie podejdzie. Dużo łatwiej podejść do nieco bardziej stonowanej dziewczyny, uśmiechniętej, która nie wlepia nosa w telefon
4. W klubie będziesz mieć dziesiątki facetów do wyboru
5. Pamiętaj, że jeśli chodzi o podchodzenie w dzień to faceci boją się dodatkowo gdy zaliczą ileś tam odrzuceń. Zresztą zapewne sama już odrzuciłaś paru absztyfikantów, gdyż mogli nie być w Twoim guście (zależy na ile przystojnego faceta szukasz) a może palnęli jakimś głupim tekstem
6. Na siłowni też możesz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co masz na myśli mówiąc „chowają się za awatarem”? Jakikolwiek profil w sieci to nasza własna interpretacja: osobowości, zainteresowań, wyglądu oraz tego jął chcemy być postrzegani. Z tego co ja obserwuje to faceci nie przesadzają z przedstawianiem siebie w sieci i problem przesadnego bajkopisarstwa o sobie to domena żeńskiej części populacji.
Jeśli chcesz dać komuś do zrozumienia, że jesteś kimś zainteresowany to.. daj to po prostu daj do zrozumienia.
  • Odpowiedz
Sama nie możesz podejść do tych którzy Ci się podobają?

Jakie sygnały trzeba wysyłać, żebyście nie bali się(?) podejść?


@AnonimoweMirkoWyznania: to niekoniecznie kwestia strachu - ja np. nie wychodzę polować więc i tak nie zagaduję oraz nie ma to w ogóle związku z tym czy bym Cię uznał za atrakcyjną czy nie.
  • Odpowiedz