Wpis z mikrobloga

@kyzio: Mandu poleciłam, bo wydaje mi się, że w tej lokalizacji mogą być mniejsze kolejki. W lokalizacji w centrum w sezonie nie wiem jak jest, po sezonie widywałam tylko tłok, ale bez kolejek. Jeśli chodzi o Manekina, byłam w tym tygodniu dwa razy w godzinach obiadowych, raz przed nami były chyba tylko dwie grupy, za drugim razem kolejka sięgała samochodów vis a vis wejścia, nieco zakręcała, więc powiedzmy około 20 minut
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: proszę cię to słabe naleśniki, naprawdę lokal zadziwia mnie że są tam takie kolejki. Chyba tylko przez ceny. Z oferty tego bistro chyba jadłem juz wszystkie pozycje, nic specjalnego. Jest tyle fajnych knajp, że na manekina szkoda po prostu zapychać żołądek. Jak ktoś ma orgazmu dostać to na pewno w manekinie tego nie uświadczy
@play4off: no spoko, mogło Ci nie smakować, mnie np nie jara sushi, niemniej jeśli gdzieś są kolejki, to widocznie ludziom smakuje ¯\_(ツ)_/¯
Swoją drogą wytrwały jesteś, że chciało Ci się próbować wszystkiego w knajpie, której jedzenie Ci nie smakuje, ja w takie miejsca wracać nie lubię xD Sama osobiście próbowałam ok 7 pozycji i o ile słodkie dania mimo olbrzymiej kaloryczności nie sycą w ogóle (no kto by pomyślał xD), o