Wpis z mikrobloga

Najprawdopodobniej z normalnego związku który się rozpadł po X latach i co teraz do końca życia taka kobieta ma być sama i samemu wychowywać dzieci?


@Xava: Ty chyba nie zrozumiałeś co tu naprawdę jest problemem?! Chodzi o to, że babka z trójką dzieci pisze głupoty w stylu "nie szukam przygód". No wybacz al to ona jest tą stroną "gorsza" która ma się bardziej starać ponieważ trójka dzieci do kolejnego związku
  • Odpowiedz
@rbk17: Może ma opis "nie szukam przygód" bo właśnie szuka kogoś normalnego niekoniecznie chodzi jej o kasę. Po prostu nie chce dostawać setek wiadomości w stylu wpadnij na do mnie na wino czy innych żenujących wiadomości, które faceci masowo wypisują na takich portalach licząc, że jakaś się głupia zawsze trafi.
  • Odpowiedz
@rbk17: a to skoro ma dziecko to ma iść do łóżka z każdym, kto łaskawie na nią spojrzy, czy o co Ci chodzi?

Dziewczyna ma prawo mieć wymaganie jakie tyljo chce, tak samo jak Ty, ja i tysiace innych osób.

W którymś już wpisie widzę problem z cudzymi wymaganiami. Zajmijcie się soba, ludzie.... I dajcie innym prawo do życia i szczescia.
  • Odpowiedz
@agaja: tylko jakoś tak do dzisiaj nie mogą znaleźć tego faceta bo ciągle te same babki widzę na portalach randkowych. Chyba ten sposób jednak nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbk17: no to nie działa.
Co nie zmienia faktu, że ma prawo mieć wymagania.

Mam znajoma, w wieku 23 lat znajoma wdowa z trójka dzieci. Mąż zginal w wypadku, dzieci wszystkie po ślubie, w tym para bliźniaków - w chwili smierci ojca miały kilka chyba tygodni. Normalna dziewczyna, nie szalała i się nie szlajała.
Ale według Ciebie nie ma prawa mieć żadnych wymagań. Bo co?
Chore to.
  • Odpowiedz
@agaja: chwila chwilka ale ja pisze o rozwódkach, które same na pewno miały nieźle popier***ne w głowie jak się rozwodziły. Wdowy są w porządku - normalne kobiety które nieszczęśliwie straciły męża. To jedyny przypadek kiedy bym wziął babkę z dziećmi.
  • Odpowiedz
@rbk17: ale wiesz co.. jaka masz pewnosc, ze ta wdowa za jakis czas by nie byla po rozwodzie?

To, ze kobieta jest rozwiedziona, nie czyni jej gorsza. Ludzie rozstaja sie z roznych powodow. Zgadzam sie, ze dzieci komplikuja sytuacje, ale nazywanie kobiety z dziecmi gorsza to gruba przesada moim zdaniem.
Tez ma prawo do wymagan, a w zasadzie to taka kobieta powinna miec jeszcze bardzej wysrubowane wymagania, bo powinna myslec
  • Odpowiedz